Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 19982
Zalogowanych: 92
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rozbój w mieszkaniu

Czwartek, 17 października 2019, 10:59
Aktualizacja: Piątek, 18 października 2019, 10:58
Autor: 112
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 48–letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego między innymi o rozbój i serię kradzieży z włamaniem.

Do zdarzenia doszło 13 września w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze. Tego dnia 48-latek odwiedził pokrzywdzonego. Mężczyźni rozmawiali, oglądali program w telewizji. W pewnym momencie się pokłócili, w wyniku czego 48-latek uderzył pokrzywdzonego, a następnie ukradł mu kartę płatniczą. Okazało się, że tą kartą zapłacił 40 razy za różne zakupy. Pokrzywdzony poniesione straty oszacował na kilka tysięcy złotych.

Za rozbój i kradzieże z włamaniem grozi podejrzanemu do 12 lat pozbawienia wolności. 16 października Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Prokuratora Rejonowego w Jeleniej Górze wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

8
47%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
12%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
12%
Złości
5
29%
Przeraża

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
536
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Odczarować śmierć
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Zamiłowanie do militariów przekazał mi ojciec
 
Aktualności
Zaklęcie "Żabek" rozświetliło miejską choinkę
 
Aktualności
Spotkanie z dyrektorem KPN w Sobieszowie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group