Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Rozbiorą wiadukt

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Urząd Miasta Piechowice wyłonił wykonawcę rozbiórki stalowego wiaduktu kolejowego nad linią Jelenia Góra – Szklarska Poręba.

reklamy

Postępowanie odbywające się w formule „zaprojektuj i wybuduj”, dotyczące rozbiórki obiektu łączącego ulice Piastowską z Kolejową odbywało się dwa razy. Pierwszy przetarg unieważniono z przyczyn proceduralnych. Na drugie postępowanie wpłynęły trzy oferty. Spośród nich magistrat wybrał propozycję cenową Przedsiębiorstwa Robót Specjalistycznych „Dźwigar” z Włocławka. Swoją pracę firma wyceniła na 344 tysiące złotych.

Wykonawca oprócz rozbiórki zobowiązany jest wykonać dokumentację projektową prac wraz z uzyskaniem koniecznych uzgodnień. Prace rozbiórkowe muszą zostać przeprowadzone pomiędzy 16 i 27 września, bo wtedy zaplanowana jest przerwa w kursowaniu pociągów na tej linii. Po rozebraniu obiektu władze samorządowe chcą w tym miejscu nowy wiadukt, który będzie służył mieszkańcom.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka