Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 8840
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Rowery i adrenalina pod Szrenicą

Niedziela, 15 sierpnia 2010, 15:36
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 13:21
Autor: arec
Szklarska Poręba: Rowery i adrenalina pod Szrenicą
Fot. T.Raczyński
Dziś kończy się trzydniowe święto rowerów w Szklarskiej Porębie. Od piątku na Lech Bike Festiwalu mogliśmy podziwiać jazdę na rowerach z domieszką adrenaliny.

W sobotę rozegrane zostały konkurencje w dirt jamie. W kategorii dirt BMX zwyciężył Mamba przed Waldemarem Iwanowiczem i Bartkiem Suchankiem. W kategorii MTB Amator triumfował Odys. Drugie miejsce należało do Roteiro, a trzecie do Bociana. W rywalizacji MTB Pro najlepszy okazał się Netro, który wyprzedził popularnych Papieża oraz Szamana.

Tego dnia rywalizowali także najmłodsi uczestnicy imprezy, którzy zgłosili się do Scott Junior Trophy Powered by Milka. Największej europejskiej sieci wyścigów rowerowych organizowanych w ramach ważnych wydarzeń rowerowych w całej Europie.

W kategorii chłopców i dziewcząt z roczników 2002/2005 zwyciężali odpowiednio Jakub Wójcicki i Weronika Mikołajczyk. W kategorii 1999/2001 triumfowali Filip Matysik i Julita Węglicka, w kategorii 1997/1998 Stanisław Cieślik i Izabella Szyc. W najstarszej kategorii 1995/1996 najlepsi byli Jakub Kendrzeński i Matylda Jastrząb.
Wieczorem zaś odbyła się widowiskowa konkurencja skoków do wody. Kolejne miejsca na podium zdobyli: Marek Łebek (Maro), Paweł Turno (Turbo) i Beniamin Daszuta.

Dzisiaj z kolei odbył się maraton, w którym w kategorii Grande pierwsze miejsce wywalczył Tomasz Jajonek z Tarnowskich Gór. Drugi był Zbigniew Górski z Laskowic, a trzecia lokata przypadła w udziale Romanowi Antczakowi z Mysłakowic.

W kategorii Piccolo triumfował Adam Drahan z Wałbrzycha przed Wojciechem Majchrzakiem z Poznania i Michałem Gołębiewskim z Bielawy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
759
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group