Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 5365
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Rowerowy Dom Kultury – w czwartek pod Szrenicą

Środa, 8 czerwca 2016, 7:35
Aktualizacja: 7:43
Autor: PR
Szklarska Poręba: Rowerowy Dom Kultury – w czwartek pod Szrenicą
Fot. Użyczone/Archiwum MOKSiAL
Dzieci i dorosłych czeka wyjątkowe spotkanie z Rowerowym Domem Kultury. Ula Ziober i Zuza Kubiak przemierzają na rowerach Polskę i odwiedzają przygraniczne miejscowości, w których znajdują się ośrodki kultury. Na ich trasie pojawił się również Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie.

9 czerwca odwiedzą Szklarską Porębę, by porozmawiać o projekcie Rowerowy Dom Kultury. Dla dzieci odbędzie się przedstawienie o historii kota Kunkuska, a po teatrze warsztaty, podczas których dzieci zastanowią się nad tym, czy warto podróżować (i przekraczać granice). Na zajęciach dzieci przygotowują również mapę, na której umieszczą szczególnie ważne dla siebie miejsca.

Dorosłych natomiast organizatorzy zapraszają na pokaz slajdów z podróży Rowerowego Domu Kultury i interesującą rozmowę na temat granicy, jej przekraczania, czy granice istnieją tylko na mapach? Na te i inne pytania spróbujemy znaleźć wspólnie odpowiedzi.

Program:
Godz. 16:00 - Teatr ilustracji KAMISHIBAI „Historia kota Kunkusha” oraz WARSZTATY DLA DZIECI z Rowerowym Domem Kultury „Czy warto podróżować i przekraczać granice”. Miejsce: MOKSiAL. Wstęp wolny. Zapisy: tel. (75) 717 36 14, mok@mokszklarskaporeba.pl

Godz. 18.00 - SPOTKANIE DLA DOROSŁYCH z podróżniczkami Ulą Ziober i Zuzą Kubiak. Rozmowa o projekcie Rowerowy Dom Kultury, pokaz slajdów. Miejsce: MOKSiAL

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group