Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 3044
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rowerowa Parada Retro

Poniedziałek, 31 maja 2021, 7:24
Aktualizacja: 7:27
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Rowerowa Parada Retro
Fot. Przemek Kaczałko
Miłośnicy zabawy w stylu retro spotkali się w niedzielę (30.05) na Placu Ratuszowym, aby podtrzymać tradycję Rowerowej Parady Retro, organizowanej przez Towarzystwo Izersko-Karkonoskie. Choć ze względu na trwające obostrzenia sanitarne impreza miała swoje ograniczenia, to uczestnicy mieli świetne nastroje i liczą, że w przyszłym roku nie będzie już przeszkód w organizacji parady.

W paradzie wzięło udział kilku retro-cyklistów z Czech, bowiem nasi południowi sąsiedzi mają już łatwiej w przekraczaniu granicy z Polską, niż Polacy wybierający się do Czech.

Fajnie, że kończy się pandemia, bo potrzebujemy spotykać się - powiedział Zbigniew Leszek, organizator imprezy. - Jest kilka rowerów przedwojennych, są też powojenne - najważniejsze, że nie lądują one na złomowisku - podkreślił Z. Leszek.

W centrum miasta zgromadziło się kilkudziesięciu miłośników zabawy w stylu retro - oprócz starych rowerów, były też stroje nawiązujące do poprzednich epok. Uczestnicy spotkali się na Placu Ratuszowym, skąd wyruszyli do Cieplic na skromny poczęstunek.

Za rok będzie już bardziej oficjalnie i zapraszam w ostatnią niedzielę maja - dodał organizator.

Twoja reakcja na artykuł?

13
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group