Reklama
Środa, 10 czerwca
17°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Wiadomości z miasta Rajd AMG Rally Karkonosze już w ten weekend. Będą utrudnienia w ruchu. Aktualności Mordercza akcja naszych GOPR-owców Turystyka Trening z Diablo za 260 zł Aktualności Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka Ciekawe historie i inne opowieści Od Smyrny do syndyka - historia upadku Fabryki Dywanów w Kowarach Aktualności Nowe auta dla rodzin zastępczych Kultura Zabobrze 2026 – dziecięce śpiewanie w Zameczku

Rowerowa Iwenica

Audio

Czytaj na głos

Po zakończeniu IX Parady Rowerów zapaleni cykliści pojechali z Cieplic do Antoniowa by spotkać się w Pensjonacie Iwenica.

Autor: ahawer 1 min czytania

Pogoda dopisała i przede wszystkim frekwencja, naprawdę robiła wrażenie.

„Parada Rowerowa w brew pozorom była pokazem siły nas rowerzystów i udowodniła, że miasto to nie tylko samochody, ale przede wszystkim ludzie. Do Cieplic dojechaliśmy w imponującym składzie. Po krótkiej przerwie na Placu Piastowskim w kilka grupek w zależności od stopnia zaawansowania udaliśmy się na Spotkanie Rowerowe do Antoniowa. Ta mała wieś, o przecudownych widokach o każdej porze roku, położona w Górach Izerskich na wysokości ponad 600m n.p.m, na zboczach Kowalówki, to wspaniałe miejsce na takie rowerowe spotkania. Niektóre osoby, które tam dojechały to turystyczni amatorzy i to było w tym spotkaniu najwspanialsze – bo takie wspólne wyjazdy i spotkania motywują do jazdy na rowerze, a motto naszego Towarzystwa to właśnie propagowanie turystyki w naszych okolicach - i to nam się dzisiaj udało. – powiedział Zbigniew Leszek, prezes I-KTK-N.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Zatrudnimy Koordynatora projektów Dam pracę Jelenia Góra Cena Elektryk / Elektromechanik Elektryk / Elektromechanik Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka