Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 29 grudnia
Imieniny: Dawida, Dominika, Tomasza
Czytających: 13347
Zalogowanych: 106
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rośnie kombinat

Sobota, 14 lipca 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 15 lipca 2007, 20:40
Autor: JEN
Jelenia Góra: Rośnie kombinat
Fot. JEN
W Karpaczu nabiera tempa budowa hotelu Gołębiewski.

Był odkryty basem kąpielowy, za cztery lata wyrośnie kompleks turystyczny.

Kompleks wypoczynkowy Gołębiewski tylko w 25 procentach będzie hotelem na 1280 miejsc. W pozostałej części będzie 37 sal konferencyjnych, aquapark, siedem krytych pływalni, sauny, siłownie i zespół boisk sportowych.

Na razie miejsce budowy przypomina nadmorski krajobraz ruchomych wydm Parku Słowińskiego w okolicach Łeby. Ale już niebawem zmieni się nie do poznania. Prace przy budowie największego tego typu obiektu w Jeleniogórskiem są coraz bardziej zaawansowane.

Inwestor przekonuje, że hotel nie zburzy architektonicznego porządku w kurorcie. Przy jego projektowaniu wykorzystano wiele elementów charakterystycznych dla okolicznej zabudowy. Mimo pięciu kondygnacji, ma ładnie komponować się z okolicami.

Pięciogwiazdkowy gigant będzie jednym z najbardziej luksusowych placówek w Polsce, ale ceny mają być znacznie niższe niż w hotelach o podobnym standardzie.

Sonda

Czy popierasz używanie petard i fajerwerków w Sylwestra?

Oddanych
głosów
320
Tak
23%
Nie
77%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polska Paradoksów A.D. 2026
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Koniec stacji PKP w Mikułowej
 
Karkonosze
Ratownicy wchodzili na Śnieżkę po pijanego!
 
Kilometry
Spaliło się pół ciężarówki
 
Kilometry
Pociągi wrócą do Bolkowa
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group