Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 20 listopada
Imieniny: Edmunda, Rafała
Czytających: 15834
Zalogowanych: 100
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rosną gwiazdy futbolu

Wtorek, 11 listopada 2008, 16:57
Aktualizacja: 17:04
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Rosną gwiazdy futbolu
Fot. TEJO
Klub Sportowy Karkonosze prowadzi nabór do drużyny młodych piłkarzy, którzy – być może – w przyszłości będą stanowili trzon drużyny. Treningi są darmowe.

– Od kilku lat nie prowadziliśmy zespołu trampkarzy. Teraz dzięki wsparciu władz miasta możemy zaprosić na darmowe treningi chłopców z rocznika ’95 i ’96 – mówi Maciej Wojciechowski, trener, który zajmuje się drużyną młodych sportowców.

Zajęcia odbywają się w hali przy ul. Złotniczej. Przyszłe gwiazdy piłki ćwiczyły dziś. Padał grad bramek a emocji nie brakowało. Następny trening przewidziano na sobotę (15 listopada) na godz. 18. – Zapraszamy wszystkich chętnych do nas. Są wolne miejsca – zachęca Maciej Wojciechowski.

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
207
Tak
31%
Nie
61%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
8%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Dlaczego czas przyspiesza, gdy jesteś starszy?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Tajny Zamek Czocha
 
Inwestycje
Nowe rondo już otwarte
 
Aktualności
Konkrus "Pomaluj ul" rozstrzygnięty
 
Aktualności
Kobieto – badaj się!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group