Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 9663
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Rodzinnie i sportowo

Niedziela, 1 września 2019, 6:15
Aktualizacja: Wtorek, 3 września 2019, 6:00
Autor: WAC
Kowary: Rodzinnie i sportowo
Fot. WAC
To było aktywne i rodzinne pożegnanie wakacji. Mieszkańcy Kowar bawili się wczoraj (31.08) na festynie „Kowary miastem sportu”.

Organizatorem imprezy były Klub Sportowy Olimpia Kowary i Urząd Miasta Kowary. Wśród atrakcji miało mniejszy lub większy związek ze sportem. Nie zabrakło rodzinnych konkurencji sprawnościowych, pokazów modeli samochodów zdalnie sterowanych, pojazdów uczestniczących w wyścigach wraków, zabaw dla najmłodszych prowadzonych przez animatorów i dmuchańców.

Głodni mogli się posilić daniami z grilla oraz ciastami, przy okazji wygrywając w loterii cenne nagrody, ufundowane przez sponsorów. Festynowi towarzyszył szczytny cel, gdyż w jego trakcie była prowadzona zbiórka na rzecz rehabilitacji małej Igi Bartuś.

W naszych konkurencjach tradycyjnie startują dorośli oraz dzieci, aby integrować rodziny i zapraszać do uprawiania sportu – mówi jeden z organizatorów imprezy Sebastian Szujewski. - Akcent rodzinny w przypadku tej imprezy jest najważniejszy. Chcemy aby dzieci nie siedziały tylko przed telewizorami i komputerami, ale żeby spędzały jak najwięcej czasu aktywnie, na wolnym powietrzu.

Twoja reakcja na artykuł?

8
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
1
8%
Złości
2
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
960
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group