Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2288
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rodzinne warsztaty w Przystani Twórczej

Niedziela, 9 października 2016, 9:43
Aktualizacja: 9:45
Autor: Robert Czepielewski
Jelenia Góra: Rodzinne warsztaty w Przystani Twórczej
Fot. Robert Czepielewski
Za nami półmetek październikowych warsztatów rytmiczno–muzycznych organizowanych przez cieplicką Przystań Twórczą. Podzielone na dwie grupy dzieci razem ze swoimi rodzicami czy też opiekunami uczestniczyły w zajęciach tanecznych, prowadzonych przez instruktorów Szkoły Tańca Tabor.

Zajęcia połączono z przeróżnymi grami i zabawami mającymi na celu wprowadzić dzieci do świata tańca. Maluszki z rodzicami podczas swoich warsztatów tanecznych miały więcej gier i zabaw, gdzie taniec był tylko wypełnieniem, a zajęcia starszaków polegały głównie na tańcu w połączeniu z zabawami.

Równolegle do zajęć tanecznych odbyły się także warsztaty muzyczne, podczas których maluszki poprzez zabawę bawiły się muzyką. Natomiast starszaki poznawały zapis nutowy, uczyły się go odczytać, a także zagrać na instrumencie. Te warsztaty były prowadzone przez Szkołę Muzyczną Yamaha.

Warto dodać, że Przystań Twórcza pieniądze na wiele podobnych działalności pozyskała z jeleniogórskiego budżetu obywatelskiego, z czego część przeznaczona jest na zajęcia, podczas których dzieci i rodzice aktywnie spędzają czas.

Za tydzień w Przystani Twórczej kolejna moc wrażeń taneczno-muzycznych dla dzieci i ich rodziców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group