Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 11 stycznia
Imieniny: Feliksa, Honoraty
Czytających: 16622
Zalogowanych: 94
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Rodzinne grillowanie w Kowarach – w czwartek

Wtorek, 13 sierpnia 2013, 7:55
Aktualizacja: 7:59
Autor: Org
Region: Rodzinne grillowanie w Kowarach – w czwartek
Fot. Organizator
Polsko–czeskie rodzinne grillowanie, czyli piknik z grillami na sportowo przy muzyce polskiej i czeskiej, odbędzie się 15 sierpnia o godz. 12.00 na placu przy ul. Jagiellończyka w Kowarach. Wstęp jest wolny.

Na imprezie zagra orkiestra „Musikverein-Baunach z Bambergu, Kowarska Orkiestra Rozrywkowa oraz Zespół Versus. Ponadto odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Kowar w Grillowaniu oraz gry i zabawy dla dzieci.

Imprezą towarzyszącą będzie Kolarski Wjazd Kowary-Okraj, na który każdy może się zapisać w dniu wjazdu od godz. 9.00 do 12.00. A wśród uczestników znajdzie się legendarny polski kolarz Tadeusz Mytnik.

Program zawodów: godz. 10.00 - honorowy przejazd uczestników ulicami miasta i odsłonięcie tablic w Alei Gwiazd Kolarstwa Polskiego, godz. 11:00 - start pierwszego zawodnika, godz. 14:30 - wjazd ostatniego zawodnika na Przełęcz Okraj, godz. 15:30 - ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

Organizatorem jest Miasto Kowary. Partnerami są Svazek obcí Východní Krkonoše, Stowarzyszenie PRO Kowary oraz Związek Gmin Karkonoskich.

Sonda

Co myślicie o opłatach klimatycznych?

Oddanych
głosów
573
Powinna obowiązywać
15%
Opłaty powinny wzrosnąć
6%
Powinna zostać zlikwidowana
79%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak zatrzymać starzenie?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
112
Auto poza drogą przy Stawach Podgórzyńskich
 
Jelenia Góra - KARR
Podsumowanie roku w KARR S.A.
 
Inwestycje
Pełna jazda na estakadzie
 
Pogoda
Nadchodzi bardzo trudny i mroźny weekend
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group