Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 6140
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rock, metal i HC w Orient Expressie. W piątek, 6 maja

Czwartek, 5 maja 2011, 8:17
Aktualizacja: 8:18
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Rock, metal i HC w Orient Expressie. W piątek, 6 maja
Fot. Organizator
W najbliższy piątek, 6 maja 2011 w Orient Expressie w Jeleniej Górze odbędzie się koncert przygotowany specjalnie dla fanów ostrego brzmienia. Podczas imprezy, która rozpocznie się o godz. 18.00 zagrają formacje Don’t Panic, Salvation, Presidents of Noise, EdiTT oraz Post Scriptum.

Co ciekawe, piątkowy koncert rock, metal i HC w Orient Expressie zorganizowali członkowie poszczególnych zespołów, które wystąpią w czasie imprezy. Jedni wzięli na siebie sprawy nagłośnieniowe, inni natomiast, promocji i dystrybucji biletów, które kosztują jedyne 5 zł! A będzie czego posłuchać, albowiem dla wszystkich miłośników ostrych, gitarowych riffów oraz growlingu zagrają jeleniogórskie Don’t Panic i Salvation, jak również goście z Kamiennej Góry i Wrocławia: Presidents of Noise, EdiTT oraz Post Scriptum.

– Imprezy z ostrą muzą są w naszym mieście potrzebne i pożądane. Prócz Ligi Rocka, młodzi ludzie słuchający metalu czy HC nie mają dla siebie nic, żadnych imprez, na których mogliby pobawić się w swoich klimatach. To właśnie dla nich, dzięki uprzejmości pani Alicji Dusińskiej, właścicielki Orient Expressu zorganizowaliśmy nasz koncert. Przyjdźcie i dobrze się bawcie! To jest najważniejsze – mówi nam „Dudi” z kapeli Don’t Panic.

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group