Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2982
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Robią nas w konia: premier vs rodzice niepełnosprawnych dzieci

Wiadomości: Polska
Środa, 26 marca 2014, 10:07
Aktualizacja: 10:43
Autor: MT
Fot. admin
Protest rodziców niepełnosprawnych dzieci jest okazją do obnażenia fikcji pomocy społecznej i policzenia ile tak naprawdę władza odbiera np. rodzicom niepełnosprawnych dzieci w tym samym czasie kiedy twierdzi, że im pomaga. Pomoc socjalna jest przeważnie iluzją, złudzeniem i pretekstem do wyłudzania od obywateli pieniędzy. Konrad Daniel.

Sorry, ale jest pan kłamcą! Tusk spotkał się z protestującymi

Miej świadomość – Marek Tkacz, wydawca Jelonki.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~michałł 26-03-2014 11:08
Tusk to klamca -tak mają ci ludzie z pochodzeniem OBCY-dla Polaków nie ma nic tylko bieda i serwowane klamstwa Polacy Tusk zaprasza Tatarów Krymskich za wielkie pieniadze które trzeba na nich wyłozyć a tatarom nic zlego się nie dzieje na Krymie , rząd wytwarza sytuację jakoby jest inacej a to jest normalne szczucie Polaków na Rosjan Polacy wybierajcie w wyborach Polaków aby wladza wróciła w prawe ręce polaków
~ 26-03-2014 18:26
Nieproduktywni moga odejsc - to prwda o mysleniu wladzy. Sami uwazajac sie za WIELKICH W ELICIE nagradzaja sie krociowo myslac ze im sie nalezy. Rozdaja kase na pomoc drobnym rzemielsnikom w Ukrainie ale dla swoich potrzebujacych niestety braklo. Szkoda slow na ta administracyjna holote. Oszczedne wydawanie powinni zaczac od wlasnych koryt i ujac sobie o 3/4 tego co biora. Niestety, pradzej dadza ogolic swoje lona na sucho niz zrezygnuja z fortun ktore kradna na swoje konta. PLUJ K...WIE W OCZY, I TAK POWIE ZE PADA DESZCZ. To zldzieje rzadza tym krajem.
~ada 26-03-2014 18:34
Hańbą jest w Polsce, że rezygnujący z zatrudnienia rodzice dzieci niepełnosprawnych otrzymują po 820 zł miesięcznie lub opiekunowie sprawujący opiekę nad swoimi niepełnosprawnymi, schorowanymi dorosłymi członkami rodziny (np: starymi rodzicami) otrzymują po 520 zł miesięcznie na utrzymanie, rehabilitację, zakup leków, opłaty. Utrzymanie instytucjonalne takich osób jest kilkakrotnie wyższe.
~maniek647 26-03-2014 19:06
dla mnie najgorsze jest to ze za przedszkole musze placic a bandzior byk w kwiecie wieku ma wszystko gratis...
~ab+ 27-03-2014 3:08
To społeczeństwo ponosi winę za obecny stan . To WY w wyborach głosowaliście na swoich gnębicieli ,klerykalną prawicę lub neoliberalizm. Jedyna organizacja której powodzi się bardzo dobrze to kler katolicki. Problem jest nie tylko dzieci ale i dorosłych niepełnosprawnych.A co będzie za parę lat gdy dorosnie ta część ludności która nie będzie miała żadnych oszczędności i,rent,emerytur. wiele tragedii można było uniknąć poprzez badania prenatalne ale tu wtrąca się klechistan.Państwo wspiera budowę molochów świątyn po co czy nie wystarczy skromna budowla .Kraj i tak się ateizuje,nic już nie powstrzyma tej tendencji. Proszę zobaczyć co się stało z największym krajem katolickim Brazylię ,dziś dominującum kościołem są kościoły ewangeliczne zielonoświątkowe.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group