Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 6373
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Remont ul. Grottgera i Norwida już nie wirtualny

Wtorek, 12 maja 2015, 8:11
Aktualizacja: 8:13
Autor: Angela
Jelenia Góra: Remont ul. Grottgera i Norwida już nie wirtualny
Fot. Magdalena Magdziarek
Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie projektu modernizacji dwóch jeleniogórskich ulic w centrum miasta: Grottgera i Norwida. Dokumentacja ma być gotowa do końca 2015’, a na rozpoczęcie robót mieszkańcy mogą liczyć w przyszłym roku.

Jak już pisaliśmy, o remont ulicy Grottgera wielokrotnie wnioskowali mieszkańcy, ale i zmotoryzowani z okolicznych ulic. - Na ulicy Grottgera drogowcy pojawiają się kilka razy w roku. Łatają dziury, które po kilku tygodniach czy miesiącach „wracają” na nowo w tym samym miejscu lub tuż obok – skarżyła się m.in. Bożena Tarłowska z Jeleniej Góry.

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jeleniej Górze przyznał mieszkańcom rację. Przeszkodą w szybkiej realizacji zadania są pieniądze. Dlatego w tym roku w budżecie miasta zabezpieczono pieniądze na projekt i kosztorys, m.in. nowego asfaltu, chodników, oświetlenia i udrożnienia lub budowy nowej kanalizacji deszczowej (w zależności od obecnego stanu kanalizacji). Przed rozpoczęciem zadania wykonany zostanie przegląd techniczny kanałów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group