Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 4818
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karkonosze: Remont oczyszczalni

Sobota, 26 października 2019, 7:05
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 października 2019, 9:19
Autor: WAC
Karkonosze: Remont oczyszczalni
Fot. Sudeckie Hotele i Schroniska PTTK
Spore ograniczenia w funkcjonowaniu schronisk górskich na Szerenicy oraz Hali Szrenickiej szykują się od najbliższego poniedziałku. Są one związane z rozpoczynającym się pracami modernizacyjnymi oczyszczalni ścieków obsługującej oba obiekty.

Prace przy oczyszczalni obok schroniska na Hali Szrenickiej będą miały szeroki zakres, obejmujący modernizację praktycznie całej części technologicznej obiektu. Już rozpoczęło się wywożenie zawartości zbiorników. Po ukończeniu tej operacji będzie wiadomo, czy w czasie remontu będzie możliwy częściowy zrzut ścieków do obiektu, czy też będzie on musiał zostać czasowo wyłączony z eksploatacji. Dla schronisk na Hali Szrenickeij oraz Szrenicy oznacza to funkcjonowanie w ograniczonym zakresie.

Na stronie internetowej schroniska na Szrenicy ukazała się informacja, że od 28 października do 30 listopada z uwagi na brak możliwości zrzutu wody oraz ścieków komunalnych, w obiekcie zostaną zamknięte wszystkie łazienki i źródła wody, a więc nie będzie możliwe skorzystanie z toalet, umywalek, pryszniców, a w części gastronomicznej  wyeliminowane będą dania ciepłe. Na czas remontu oczyszczalni będą dostępne dwie kabiny typu toi toi, zlokalizowane na zewnątrz budynku.

Twoja reakcja na artykuł?

16
53%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
7%
Nudzi
2
7%
Smuci
2
7%
Złości
8
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group