Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 10819
Zalogowanych: 85
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Remont budynku starostwa bez poślizgu

Sobota, 3 marca 2018, 8:12
Autor: WAC
Jelenia Góra: Remont budynku starostwa bez poślizgu
Fot. WAC
Bez opóźnień przebiega remont w budynku Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze przy ulicy Kochanowskiego.

Kilka dni temu zakończył się pierwszy etap prac związanych z wprowadzanym w starostwie e-usług. W budynku zainstalowano nową sieć LAN. Trwa wymiana instalacji elektrycznej.

- W tej chwili gotowe są już wszystkie pokoje urzędników na ostatniej kondygnacji budynku – mówi starosta Anna Konieczyńska. - Wymieniono też między innymi rury do instalacji CO. Roboty przebiegają zgodnie z planem i nie ma w nich opóźnień – dodaje starosta.

Przypomnijmy. Remont w budynku przy ul. Kochanowskiego kosztuje około 1,9 miliona złotych i jest połączony z pracami związanymi z realizacją dwóch innych projektów, dofinansowanych ze źródeł zewnętrznych, czyli wdrażaniem e-usług w urzędzie oraz stworzeniem Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Finisz całej inwestycji zaplanowano na 31 marca.

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
964
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
27%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
13%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
48%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
12%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
112
Poważne zderzenie trzech aut na Sudeckiej
 
Kultura
Teatry uliczne – Teatr Blackout Paradox
 
Aktualności
Szansa na ciepło spod ziemi dla miasta
 
Aktualności
Pamięć o Rzezi Wołyńskiej silniejsza niż czas
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group