Zalogowanych: 10

Dziwiszów: Remis w meczu na szczycie

Środa, 26 maja 2021, 11:12
Aktualizacja: 11:23
W meczu na szczycie III ligi okręgowej trampkarzy Lotnik Jeżów Sudecki zremisował z Czarnymi Lwówek Śląski 1:1, ale uwagę - po raz kolejny - zwraca stan boiska w Dziwiszowie. Kilka tygodni temu jeżowianie musieli oddać Pub Golowi mecz walkowerem, bo plac gry nie był przygotowany na starcie juniorów młodszych.

Tym razem mecz się odbył, ale wysokość trawy pozostawiała wiele do życzenia i gdyby goście nie chcieli powalczyć w sportowej rywalizacji, również mogli oprotestować stan murawy.

Przechodząc do wydarzeń meczowych, to goście już w 4. minucie objęli prowadzenie, a strzelcem gola był Dominik Kufel. Mimo usilnych prób do przerwy Lotnik nie zdołał odwrócić losów spotkania. Na początku drugiej połowy jeżowianie dopięli swego i w 48. minucie wyrównał Dawid Denc. Podopieczni Pawła Szabata szukali swojej szansy na komplet punktów, jednak mimo przewagi optycznej, nie zdołali pokonać Szatana po raz drugi. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i obie ekipy pozostały na czołowych pozycjach w tabeli (Lotnik jest liderem i ma 8 pkt. przewagi nad Czarnymi). Oba zespoły zmierzą się ze sobą w najbliższą sobotę (29.05, godz. 11:30) w Lwówku Śląskim.

Lotnik Jeżów Sudecki - Czarni Lwówek Śląski 1:1 (0:1)

Lotnik: Romańczuk - Kuciński, Jemai, Denc, Wójcik, Rypiński, Mejsner, Linkiewicz, Lebiedziejewski, Dziciątkowski, Danielski oraz Zieliński, Wolf, Wiśniewski, Smoliński, Pruś, Bajer, Kaźmierczak.
Czarni: Szatan - Rybiałek, Podobiński, Kufel, Karpowicz, Kolasiński, Hołyszewski, Draj, Bagiński, Witkowski, Suski oraz Przybyło, Mazurek, Karbowniczek, Giera.