Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 9080
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rajdowcy wspomogli WOŚP

Wtorek, 12 stycznia 2010, 10:42
Aktualizacja: Piątek, 15 stycznia 2010, 9:45
Autor: ahawer
Jelenia Góra: Rajdowcy wspomogli WOŚP
Fot. Konrad Żurawski
Miłośnicy sportów samochodowych w naszym regionie udowodnili, że są ludźmi z ciepłymi sercami. Automobilklub Karkonoski dołączył się do akcji Jurka Owsiaka i zorganizował Rajdową Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Organizatorzy, dobroczyńcy i wolontariusze spotkali się na terenie byłej jednostki na ulicy Sudeckiej. Miejsce to jest znane miłośnikom rajdów z rozgrywanego w 2001 roku odcinka specjalnego podczas Rajdu Karkonoskiego.
W programie Rajdowej WOŚP wystąpili nie mogło zabraknąć zawodników z Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski, którzy wystąpili w pokazowych, sportowych jazdach.

Amatorzy, którzy chcieli spróbować swoich sił w bardzo technicznej próbie jak za dawnych lat (cofanie, garaże boczne) o Wielki Puchar Automobilklubu Karkonoskiego mieli w niedzielę ku temu doskonałą okazję. Pieniążki z wpisowego w całości przeznaczone były na WOŚP. Licytowano także przejazdy „ na gorącym fotelu pilota.”

Na koniec zaś na wszystkich zmarzniętych uczestników czekały gorące kiełbaski, prosto z ogniska.

To była świetna inicjatywa, połączyliśmy przyjemne z pożytecznym! Mam nadzieję, że za rok to powtórzymy – mówił jeden z zadowolonych kibiców opuszczający Rajdową WOŚP.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
597
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group