Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 14 maja
Imieniny: Justyny, Macieja
Czytających: 14083
Zalogowanych: 79
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

MYSŁAKOWICE: Radny z gestem

Poniedziałek, 22 lutego 2010, 8:09
Aktualizacja: 8:10
Autor: Ania
MYSŁAKOWICE: Radny z gestem
Fot. TEJO
Zdolni uczniowie pochodzący z niezamożnych rodzin z Gminy Mysłakowice kolejny raz zostali obdarowani stypendiami przez Eugeniusza Kleśtę, radnego powiatu jeleniogórskiego. Wdzięczni są mu nie tylko młodzi ludzie, ale także dyrektorzy szkół.

– Postanowiłem, że przez całą swą kadencję będę wręczał stypendia zdolnym uczniom i tak robię. Zależało mi na tym, żeby pomóc uzdolnionym osobom, których rodziny nie mają najlepszej sytuacji finansowej. Dla mnie to również ogromna satysfakcja. Cieszę się na widok radosnych młodych ludzi – mówi Eugeniusz Kleśta, radny Prawa i Sprawiedliwości.

Radny przekazuje stypendia co semestr. Po 500 zł otrzymują wybrani uczniowie z gimnazjów i po 300 zł z podstawówki. Obdarowywany zostaje także jeden z uczniów niepełnosprawnych w szkole w Łomnicy. Jest to z pewnością motywacja dla młodych uczniów. Stypendia są dla nich nagrodą, dzięki której wiedzą, że warto się uczyć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
589
Dobry pomysł
49%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlatego Japończycy nie tyją, mało chorują i żyją dłużej niż Polacy
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Kultura
Muzeum Karkonoskie zaprasza na Noc Muzeów
 
Aktualności
Konferencja w Bukowcu
 
Aktualności
Konferencja w Bukowcu
 
Aktualności
Wąż strażacki ma aż 3 kilometry długości!
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group