Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 8844
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Radny stracił posadę u posła

Środa, 28 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 28 czerwca 2006, 9:09
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
Jelenia Góra: Radny stracił posadę u posła
Fot. Archiwum
Jeleniogórski radny i dyrektor poselskiego biura Samoobrony Kazimierz Klimek stracił pracę. Wypowiedział mu ją poseł Czesław Litwin, choć sam zainteresowany formalnie wypowiedzenia jeszcze nie dostał – poinformowały Nowiny Jeleniogórskie. To kara za to, że jeleniogórskie biuro posła nie działało tak, jak trzeba - mówi Cz. Litwin.

Kazimierz Klimek związał się z Samoobroną przed wyborami do Europarlamentu. Formalnie nie był członkiem partii, bo jak mówi, nie chciał działać pod przymusem i z takimi osobami, jak Ryszard Gronowski. W ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych K. Klimek pomagał w kampanii wyborczej Czesławowi Litwinowi. Na konferencji prasowej został przedstawiony przez kandydata na posła jako pełnomocnik partii ds. tworzenia struktur Samoobrony w powiecie jeleniogórskim.

- Zaangażowałem się w działalność tej partii i myślę, że swoje zadania wypełniałem dobrze. Docenił to pan poseł i zatrudnił mnie jako kierownika filii swojego biura w Jeleniej Górze - opowiada K. Klimek. Dodaje, że jeszcze w czasie kampanii kandydat na posła obiecał mu, że w wyborach samorządowych on z kolei pomoże w kampanii do samorządu.

Co takiego się stało, że po kilku miesiącach poseł postanowił rozstać się ze swoim pracownikiem?

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group