Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3535
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Radni znów o baszcie grodzkiej

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 26 października 2010, 8:08
Aktualizacja: 8:09
Autor: TEJO
Sprawa dzierżawy baszty grodzkiej wzbudziła wiele emocji na ostatniej sesji. Czy dziś będzie podobnie?
Fot. TEJO
Na ostatnim posiedzeniu rada miasta zgodziła się na dzierżawę baszty grodzkiej. Podczas dzisiejszej sesji chce własną uchwałę uchylić. Dlaczego? To wyjaśni się w ratuszu.

Rada miejska zbiera się na jednej z ostatnich sesji mijającej kadencji. W porządku obrad są, między innymi, projekty uchwał o zmianach w budżecie, a także o podwyższeniu kapitału zakładowego „Wodnika”. Radni ustalą też wysokość diet dla członków komisji wyborczych powołanych do wyborów rady jednostki pomocniczej (Cieplice), a także przyznają Gimnazjum nr 1 tytuł Zasłużonego dla Jeleniej Góry.

Rajcy zajmą się też ustaleniem stawek podatku od środków transportowych. W porządku obrad nie ma punktu dotyczącego umów ze spółkami kupieckimi. Być może zostanie on wprowadzony już podczas posiedzenia, które zaczyna się w ratuszu o godz. 9. Każda sesja jest otwarta dla zainteresowanych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~pkp82 26-10-2010 8:54
Panie Prezydencie i Rado Miasta prosze sie zajac zaniedbanymi i szpecacymi miasto reklamami w miescie. Rozumiem ze liberalne rzadzenie jest kluczem do rozwoju gospodarczego, ale jako miasto, ktore chce byc kulturalna i turystyczna? stolica Dolnego Slaska nalezy dbac o estetyke. To samo dotyczy Karpacza i Szklarskiej Poreby. Prosze podpatrzyc sasiadow i przejechac sie do Harrachova lub do Goerlitz. Powodzenia.
~emeryt48 26-10-2010 10:26
Komu przypadnie Baszta Grodzka ?????? - człowiekowi z dużą kasą - organizacje pozarządowe, które by działały w niej, nie mają szans, tak jest wygórowane i wyśrubowane obciążenia finansowe dla tego obiektu :(

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group