Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8508
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Radni o festiwalu teatrów i strefie parkowania

Poniedziałek, 6 września 2010, 13:51
Aktualizacja: 13:52
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Radni o festiwalu teatrów i strefie parkowania
Na zdjęciu: ostatnia przedwacyjna sesja. Po dwóch miesiącach wolnego radni (Wiesław Tomera i przewodniczący Hubert Papaj) powinni przystąpić do pracy ze zdwojoną energią. Zwłaszcza że szef rajców w minioną sobotę zawarł związek małżeński, co z pewnością doda mu sił.
Fot. TEJO
Ostatnia sesja Rady Miejskiej w Jeleniej Górze przed wakacjami miała miejsce 29 czerwca. Rajcy więc mieli ponad dwa miesiące laby! Teraz czas wrócić do sali obrad.

O nietypowej porze (godz. 14) zbiera się jutro na pierwszym powakacyjnej sesji Rada Miejska w Jeleniej Górze. Radni zdecydują o – między innymi – zabezpieczeniu środków na przyszłoroczny Festiwal Teatrów Wędrujących.

Chodzi o 350 tysięcy złotych, które Teatr im. Norwida pozyskał w tym roku z funduszy unijnych, ale stało się to za późno, aby móc te środki spożytkować. Rzadko się zdarza prolongata współfinansowania na kolejny rok, ale – w tym przypadku urząd marszałkowski poszedł na rękę placówce i zgodził się na wykorzystanie pieniędzy w roku przyszłym. Wszystko jednak zależy od jutrzejszej decyzji rady, która – aby móc wdrożyć projekt – musi wyrazić zgodę na zabezpieczenie wspominaj kwoty przez miasto.

Radni po raz kolejny zdecydują także o zmianach w uchwale w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania. Przewidziano także zapytania, interpelacje i wnioski radnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group