Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 9890
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Radni o festiwalu teatrów i strefie parkowania

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 6 września 2010, 13:51
Aktualizacja: 13:52
Autor: TEJO
Na zdjęciu: ostatnia przedwacyjna sesja. Po dwóch miesiącach wolnego radni (Wiesław Tomera i przewodniczący Hubert Papaj) powinni przystąpić do pracy ze zdwojoną energią. Zwłaszcza że szef rajców w minioną sobotę zawarł związek małżeński, co z pewnością doda mu sił.
Fot. TEJO
Ostatnia sesja Rady Miejskiej w Jeleniej Górze przed wakacjami miała miejsce 29 czerwca. Rajcy więc mieli ponad dwa miesiące laby! Teraz czas wrócić do sali obrad.

O nietypowej porze (godz. 14) zbiera się jutro na pierwszym powakacyjnej sesji Rada Miejska w Jeleniej Górze. Radni zdecydują o – między innymi – zabezpieczeniu środków na przyszłoroczny Festiwal Teatrów Wędrujących.

Chodzi o 350 tysięcy złotych, które Teatr im. Norwida pozyskał w tym roku z funduszy unijnych, ale stało się to za późno, aby móc te środki spożytkować. Rzadko się zdarza prolongata współfinansowania na kolejny rok, ale – w tym przypadku urząd marszałkowski poszedł na rękę placówce i zgodził się na wykorzystanie pieniędzy w roku przyszłym. Wszystko jednak zależy od jutrzejszej decyzji rady, która – aby móc wdrożyć projekt – musi wyrazić zgodę na zabezpieczenie wspominaj kwoty przez miasto.

Radni po raz kolejny zdecydują także o zmianach w uchwale w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania. Przewidziano także zapytania, interpelacje i wnioski radnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~wyborca 6-09-2010 17:22
No to B.poważne i bardzo jutro się napracują szanowni radni i Szanowny Pan Marek O.(ostatnio nawet nie otworzył Września Jel) Tylko zastępcy dał list do odczytania.Zupełnie jakby sekretarce kazał zrobić kawę - WSTYD .P.Marku wybory idą i to dużymi krokami.Pewnie niedługo pod ogólniaczek trzeba będzie z buta do domciu wracać he he
~pio 6-09-2010 18:53
zagonic tych nierobow do czyszczenia Mlynowki!!!!!!!!!! darmozjady!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Urzedniczka 6-09-2010 21:40
Najwiekszego Jeleniogórskiego Nieroba i tak nie będzie! Hahaha
~do wyborcy 6-09-2010 23:04
P.Marek O. pojechał sobie(chyba poleciał) do Szanhaju na koszt wiadomo kogo.Ostatni rzut na tasmę bo potem będzie się szczypał z uczelnianej pensyjki.
~do pio 7-09-2010 8:17
absolutnie nie - nie chcemy fuszerki z młynówką!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group