Zalogowanych: 65

Polska: Pucharowa porażka

Piątek, 16 lutego 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 17 lutego 2007, 0:05
Swą przygodę z rozgrywkami Pucharu Polski w sezonie 2006/07 zakończyły piłkarki ręczne MKS Finepharm Jelenia Góra.

W ćwierćfinale tych rozgrywek jeleniogórzanki przegrały z obrońcą tego trofeum SPR Lublin 32:41. Mecz był wyrównany jedynie w pierwszych minutach. W 9 min. na tablicy był remis po 5, jednak już po kolejnych 6 minutach zmagań rozkręcające się z każdą akcją lublinianki prowadziły 10:5. Na początku drugiej odsłony przewaga SPR`u wynosiła już nawet 10 goli – 25:15 i spokojnie aż do ostatniej syreny kontrolowały wydarzenia na parkiecie.

Spotkanie to odbyło się w Biłgoraju gdyż hala w Lublinie jest w tych dniach zajęta na inne cele. Oba te zespoły już jutro zmierzą się ze sobą w pojedynku ligowym. Ten mecz zostanie rozegrany w Zamościu.

<b>SPR Lublin – MKS PR 41:32 (22:15)</b>

Finepharm: Maliczkiewicz, Skompska, Dyba 3, Dąbrowska 2, Buchcic 1, Buklarewicz 2, Kobzar 9 (3), Kocela 4, Bogusławska 2, Kasprzak 1, Gęga 7(1), Tajerle, Odrowska.