Środa, 22 marca
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Czytających: 8366
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Puchar fair play dla GLKS

Sobota, 30 października 2021, 8:32
Autor: WAC
Powiat: Puchar fair play dla GLKS
Fot. WAC
Gminny Ludowy Klub Sportowy Jeżów Sudecki Czernica zwyciężył w zorganizowanym przez Starostwo Karkonoskie współzawodnictwie fair play. Wręczenie pucharu oraz nagrody finansowej ufundowanej przez powiat odbyło się 28 października, podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Karkonoskiego.

We współzawodnictwie fair play, które ma już swoją wieloletnią tradycję biorą udział drużyny piłkarskie z terenu powiatu karkonoskiego uczestniczące w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej Podokręg w Jeleniej Górze. Zwycięzcą rankingu zostaje zespół, którego gracze w trakcie sezonu otrzymają najmniej żółtych i czerwonych kartek. W tym roku w rywalizacji brało udział dziewięć drużyn, które rozegrały pełny sezon ligowy.

Nagrodę z rąk starosty karkonoskiego Krzysztofa Wiśniewskiego oraz wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Karkonoskiego Leszka Supierza odebrał opiekun drużyny GLKS Jeżów Sudecki Czernica Wacław Lesik.

To już trzeci puchar fair play dla GLKS od czasu gdy jestem opiekunem tej drużyny – mówi W. Lesik. - Klasy rozgrywkowe "A" i "B" są to rozgrywki amatorskie i dlatego uważamy, że najważniejsze w nich jest zdrowie zawodników. Gra w piłkę jest odskocznią od dnia codziennego, od pracy i szkoły i okazją do spotkań. Dlatego nie chodzi o to, by wykluczyć jeden drugiego z gry lub aby ktoś nabawił się kontuzji.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
695
maksymalnie 150
83%
od 151 do 459
7%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
0%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group