Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 6330
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przyznano licencje klubom piłkarskim

Wiadomości: Dolny Śląsk
Czwartek, 18 czerwca 2020, 18:11
Aktualizacja: Piątek, 19 czerwca 2020, 23:19
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Dolnośląski Związek Piłki Nożnej opublikował listę klubów, które otrzymały licencje na grę w IV lidze, okręgówce oraz klasach A i B.

Podczas ostatniego posiedzenia Komisji ds. Licencji Klubowych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej obradowano na temat procesu licencyjnego na sezon 2020/2021 na poziomie IV ligi oraz sezonów 2020/2021 i 2021/2022 dla klas niższych (klsy okręgowe, klasy A i B).

Komisja ds. Licencji klubowych przyznała licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach IV Ligi w sezonie 2020/2021 klubom:
Bielawianka Bielawa
Piast Nowa Ruda
Moto Jelcz Oława
Piast Żerniki Wrocław
Lechia Dzierżoniów
GKS Polonia Trzebnica
Orzeł Prusice
Pogoń Pieszyce
LKS Bystrzyca Górna
MKP Wołów
Nysa Kłodzko
Orzeł Lubawka
AKS Strzegom
Karkonosze Jelenia Góra
Odra Ścinawa
Sparta Grębocice
Sparta Rudna
Górnik Złotoryja
KS Legnickie Pole
Gryf Gryfów Śląski
Prochowiczanka Prochowice

Upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021 i 2021/2022 klubom:
WKS Wierzbice
Kolektyw Radwanice
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Środa Śląska
Czarni Jelcz-Laskowice
Odra Malczyce
Parasol Wrocław
Grom Witków
Trojan Lądek Zdrój
Granit Roztoka
Zjednoczeni Żarów
Wenus Nowice
Zdrój Jedlina Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sparta Ziębice
Płomień Makowice
Skałki Stolec
Victoria Świebodzice
Cukrownik/Polonia Pszenno
Górnik Lubin
Zawisza Serby
Kaczawa Bieniowice
GKS Męcinka
Iskra Księgnice
Zryw Kłębanowice
Płomień Radwanice
Odra Chobienia
Gwardia Białołęka
Pogoń Góra
Zamet Przemków
Sokół Jerzmanowa
Grom Gromadzyń-Wielowieś
Chojnowianka Chojnów
Włókniarz Leśna
Piast Wykroty
Pogoń Świerzawa
Hutnik Pieńsk
BKS Bobrzanie Bolesławiec
Łużyce Lubań
GKS Warta Bolesławiecka
Włókniarz Mirsk
Olimpia Kamienna Góra
Nysa Zgorzelec
Lechia Piechowice
Olimpia Kowary
Czarni Lwówek Śląski
Twardy Świętoszów
Victoria Ruszów

Z nadzorem infrastrukturalnym do dnia 31 grudnia 2020 r. upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021 i 2021/2022 klubom:
Barycz Sułów
Przyszłość Prusice

Upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy A w sezonie 2020/2021 i 2021/2022 klubom:
Polonia Bielany Wrocławskie
Polonia Jaszowice
Galaktikos Solna
KP Brzeg Dolny
Zjednoczeni Szczepanów
Bór Oborniki Śląskie
Błysk Kuźniczysko
KS Łozina
Plon Gądkowice
Barycz Milicz
Burza Bystrzyca
Widawa Kiełczów
Pogoń Syców
Błękitni Siedlce
LKS Brożec
Świteź Wiązów
KS Brochów Wrocław
DarBor Bolesławice
MKS Szczawno Zdrój
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Herbapol Stanowice
KS Walim
Górnik Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca
Sudety Dziećmorowice
Unia Bogaczowice
Czarni Wałbrzych
Zieloni Mrowiny
Zagłębie Wałbrzych
Górnik Boguszów Gorce
Unia Jaroszów
LKS Marcinowice
Koliber Uciechów
Piławianka Piława Górna
Zieloni Łagiewniki
Czarni Sieniawka
PUO Wiśniowa
Kłos Lutomia
Polonia Ząbkowice Śląskie
Delta Słupice
Boxmet Piskorzów
STEP Wiry Tąpadła
Wierzbianka Wierzbna
Ślęża Ciepłowody
ATS Wojbórz
Śnieżnik Domaszków
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Iskra Jaszkowa Dolna
Pogoń ZEM Duszniki Zdrój
Sudety Międzylesie
Orlęta Krosnowice
Unia Złoty Stok
Czermna Kudowa Zdrój
Zamek Gorzanów
Łomniczanka Stara Łomnica
Zjednoczeni Ścinawka Śr.
LZS Ostaszów
Sparta Przedmoście
Orzeł Czerna
Mieszko Ruszowice
Korona Czernina
Kalina Sobin
Fortuna Obora
Łagoszovia Łagoszów
Unia Szklary Górne
Wilkowianka Wilków
LZS Nowy Kościół
Orzeł Wojcieszyn
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
Orzeł Zagrodno
Czarni Rokitki
Kolejarz Miłkowice
Orlik Okmiany
Płomień Michów
Dąb Stowarzyszenie Siedliska
LZS Lipa
Huras Krotoszyce
Arka Trzebnice
Rodło Granowice
Wilki Różana
Tęcza Kwietno
Błękitni Kościelec
Bazalt Piotrowice
Albatros Jaśkowice
Nysa Wiadrów
Orzeł Mikołajowice
Czarni Dziewin
Unia Miłoradzice
Olimpia Kowary
KS Łomnica
Czarni Strzyżowiec
Orzeł Mysłakowice
Pub Gol Jelenia Góra
Orzeł Wojcieszów
Halniak Miłków
Kwarc Pisarzowice
Victoria Jelenia Góra
Budowlani Wojcieszów
Piast Bolków
Czarni Przedwojów
Cosmos Radzimów
Olsza Olszyna
LZS Kościelnik
Kwisa Świeradów Zdrój
WKS Żarki Średnie
Chmielanka Chmieleń
Skalnik Rębiszów
Lech Ręczyn
Kwisa Mroczkowice
Sparta Zebrzydowa
Chrobry Nowogrodziec
Górnik Węgliniec
Rybak Parowa
LKS Brzeźnik
LKS Ocice
GKS Tomaszów Bolesławiecki
LKS Miewrzwin
Bóbr Marciszów
Łazek Pisarzowice
Włókniarz Chełmsko Śląskie
Fatma Pobiedna
Pogoń Wleń
Majdan Bolesławice
LZS Radostów

Z nadzorem infrastrukturalnym do dnia 31 grudnia 2020 r. upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy A w sezonach 2020/2021 i 2021/2022:
Granica Miłoszów
Orzeł Gościszów
Mitex Podgórzyn
LZS Niwnice

Upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy B w sezonach 2020/2021 i 2021/2022 klubom:
Pirania Radziądz
Błękitni Pustków Wilczkowski
KS Piotrkowice
Avia Ozorowice
Zryw Głębowice
Orkan Mojęcice
Victoria Zawonia
Sparta Wszemirów
LKS Krzyżanowice
Tomtex Widawa Wrocław
Płomień Wisznia Mała
Widawa Stradomia
Olimpia Bukowinka
Płomień Krośnice
AP Oleśnica
UKS Postolin
Polonia Grabowno Wielkie
Perła Węgrów
Błękitni Krzeczyn
KS Gręboszyce
Piast Dobrzeń
KS Dziadowa Kłoda
Skra Wojnowice
WKS Wilczyce
Burza Chwalibożyce
Zryw Chociwel
Gromnik Kuropatnik
Logan Kurów
Kwarcyt Jegłowa
Ognisko Przeworno
Jankowianka Wierzbno
Polonia Godzikowice
Pogoń Kowalów
LZS Stary Śleszów
Zieloni Wilczkowice
KS Piotrowice
Sporting Wrocław
LKS Sadków
Orzeł Bukówek
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
Zjednoczeni Łowęcice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Błyskawica Lenartowice
Pagel Komorniki
Perła Potoczek
Odra Grodziec Mały
Błyskawica Luboszyce
Błysk Studzionki
LZS Koźlice
Sokół Niechlów
Amator Wierzchowice
Kryształ Chocianowiec
Platan Siedlce
Kupryt 02 Sucha Górna
Relaks Szklary Dolne
Victoria Niemstów
Victoria Parchów
LZS Biała
Iskra Niedźwiedzice
Mewa Goliszów
Start Osetnica
Polder Damianowo
Orzeł Pichorowice
Unia Rosochata
Korona Kawice
Cicha Woda Tyniec Legnicki
Kam-Pos Lusina
Krokus Kwiatkowice
Czarni Golanka Dolna
LZS Chełmiec
Rataj Paszowice
Platan Sichów
Płomień Nowa Wieś Grodziska
Tatra Krzeniów
Iskra Jerzmanice Zdrój
Lubiatowianka Lubiatów
Zryw Stary Łom
Huzar Raszówka
Ikar Miłogostowice
Uran Okrzeszyn
Lesk Sędzisław
Skalnik Czarny Bór
Sezal II Janiszów
Dragon Miszkowice
Husaria Grzędy
Victoria Czadrów
Bóbr Opawa
Orły Lipienica
Amfibolit Leszczyniec
Bolko Bolków
Bielany Biedrzychowice
Stella Lubomierz
GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
Hottur Borowice
Zryw Ubocze
Bobry Wojanów
KS Pławna
Juvenia Rybnica
Rudawy Janowice Wielkie
WKS Pilchowice
Kolonia Bolesławiec
KS Zbylutów
KS Włodzice
KS Kotliska
GKS Raciborowice
KS Czerna
KS Milików
Znicz Kruszyn
LZS Nowa
Orzeł Platerówka
Granit Gierałtów
Piast Czerwona Woda
Orliki Węgliniec
WKS Przyszłość Dłużyna
Zjednoczeni Porajów-Kopaczów
LZS Zaręba
Zryw Bratków
Błękitni Niedźwiedź
Błękitni Owiesno
Błękitni Słotwina
Błyskawica Kalno
Burza Dzikowiec
LKS Dobrocin
Granica Tłumaczów
Grom Panków
Gryf Burkatów
Henrykowianka Henryków
Spartakus Byczeń
Wieża Rudnica
Znicz Lubnów
Hutnik Szczytna
WLKS Wambierzyce
UKS Piast Jaźwina
Zieloni Mokrzeszów
Zryw Łazany
Kłos Laski
Przedborowianka Przedborowa
Sparta Oleszna
Perła Płonica
LKS Mościsko
Płomień Dobromierz
LKS Bierkowice
Szczyt Boguszów Gorce
Odrodzenie Szalejów
Roztocznik
Gilów
Silesia Żarów
Nysa Kłaczyna
Sparta Przełom Pastuchów
LKS Piotrowice Świdnickie
Tęcza Bolesławice
Tarnovia Tarnów
Sokół Kostrza
Płomień Sokolniki
Orzeł Mąkolno
Niemczanka Niemcza
Sparta Stary Waliszów
Iskra Witków
Czarni Braszowice
Agrowiec Starczówek
MKS Magnice

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Liga 18-06-2020 20:43
Co z licencją Lotnika Jeżów Sudecki ?
~hmm, gdzieś to widziałam... 18-06-2020 21:18
może jednak źródło warto podać?!
~klimek 26-06-2020 12:46
Co z licencją Woskara ?
~GOLIBRODA 26-06-2020 14:07
Co z łomnica?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group