Inwestycja ma na celu stworzenie nowoczesnych warunków do uprawiania sportu i poprawę funkcjonalności obiektów szkolnych. W ramach prac powstaną nowe boiska: wielofunkcyjne do piłki ręcznej i koszykówki, boiska do siatkówki oraz boisko piłkarskie ze sztuczną trawą. Wybudowana zostanie także czterotorowa bieżnia lekkoatletyczna ze skocznią w dal. Teren zostanie wyposażony w oświetlenie LED, system odwodnienia i niezbędną infrastrukturę techniczną, a całość uzupełnią uporządkowane tereny zielone
Równolegle modernizowane jest zaplecze szatniowo-sanitarne w budynku szkoły przy ul. Moniuszki. Prace obejmują m.in. wymianę instalacji, wykonanie nowych posadzek, montaż wyposażenia, poprawę wentylacji oraz odnowienie wnętrz. Obecnie prowadzone są prace przy drenażu boiska do piłki ręcznej, a także roboty ziemne i rozbiórkowe na terenie przyszłej bieżni oraz w części szatniowej budynku.
Zakończenie inwestycji planowane jest na 1 marca 2027 roku.
Czytaj dalej: Rusza modernizacja Orlików
Czytaj dalej: Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
Czytaj dalej: Nowa szansa dla boisk przy SP nr 11






Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.