Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 8206
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przy Galerii Sudeckiej powstanie wielki parking

Poniedziałek, 6 kwietnia 2015, 7:49
Aktualizacja: Wtorek, 7 kwietnia 2015, 7:32
Autor: WG
Jelenia Góra: Przy Galerii Sudeckiej powstanie wielki parking
Fot. Inwestor
Spółka Echo Investment podpisała umowę na zakup kolejnej działki w sąsiedztwie Galerii Sudeckiej budowanej w Jeleniej Górze. Inwestor na tym terenie zrealizuje park handlowy m.in. z marketem budowlanym sieci Leroy Merlin i parkingiem na blisko 500 miejsc.

Nabycie działki, która znajduje się w północno-wschodnim sąsiedztwie Galerii Sudeckiej to konsekwencja realizowanej przez Echo Investment strategii stworzenia w Jeleniej Górze największego centrum handlowo – rozrywkowego w regionie.

- Klientom Galerii Sudeckiej chcemy zapewnić możliwie najszerszą ofertę oraz maksymalny komfort robienia zakupów, czyli m.in. duży i wygodny parking. Uważamy, że przy rosnącej sprzedaży internetowej to, co przyciągnie klientów do centrum handlowego to właśnie wygoda oraz bogata oferta rozrywkowa i gastronomiczna. Dlatego budujemy największy i najbardziej komfortowy parking na 1800 miejsc. Stawiamy nie tylko na zakupy, ale również na rozrywkę. Stąd w Galerii Sudeckiej jedyne w regionie wielosalowe kino firmy Helios, największy fitness w mieście Fabryka Formy czy centrum zabaw dla dzieci. Sudecka będzie miała również najszerszą ofertę gastronomiczną oraz największy w mieście sklep typu dom i ogród – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

W ofercie Galerii zostały już tylko trzy niewielkie lokale i inwestor deklaruje, że w dniu otwarcia Sudecka będzie w pełni wynajęta. W ostatnim czasie spółka Echo Investment podpisała umowy m.in. z siecią C&A (1 200 mkw.), a także Szachownica, Orsay, Bytom, Magnetic i Medicine, Aquael ZOO, Pawo, Badura, Prezenciarnia, Simple, Vision Express. Większość najemców już przejęła powierzchnie. Swoje lokale urządzają m.in. Helios, Fabryka Formy, Reserved, C&A, Go Sport, Super-Pharm, RTV Euro AGD, Smyk, Empik, Martes Sport, Diverse, CCC.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group