Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 5267
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przeprowadzka z XIX wieku

Wtorek, 2 lutego 2016, 7:51
Aktualizacja: 7:54
Autor: Wodnik
Jelenia Góra: Przeprowadzka z XIX wieku
Fot. Archiwum Wodnika
Pracownicy Wydziału Utrzymania i Eksploatacji Sieci Wodociągowej „Wodnika” zakończyli przeprowadzkę do nowego budynku przy ul. Ceglanej. Stary budynek, przy ul. Karola Miarki, został wydzierżawiony, a w przyszłości zostanie najprawdopodobniej sprzedany.

Przez ostatnie kilkanaście lat Wydział Utrzymania i Eksploatacji Sieci Wodociągowej mieścił się w dwóch miejscach - w przedwojennych obiektach przy ul. Ceglanej oraz w zdekapitalizowanej w dużej mierze części dawnej Celwiskozy - przy ul. Karola Miarki. Pracownicy przebywali w budynkach oddalonych od siebie o kilometr; w złych warunkach socjalnych.

W nowym obiekcie, podłączonym do miejskiej sieci ciepłowniczej (przy ul,. Karola Miarki musiano korzystać z drogiego ogrzewania elektrycznego) pracuje około 50 osób. Mają do swojej dyspozycji nowoczesne i przestronne pomieszczenia biurowe, szatnię, kuchnię, prysznice i stołówkę, która może pełnić jednocześnie rolę sali konferencyjnej. Na dachu zamontowano solary. Budynek kosztował firmę około 2 mln zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1198
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group