Piątek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 2356
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przeprowadzka z XIX wieku

Wtorek, 2 lutego 2016, 7:51
Aktualizacja: 7:54
Autor: Wodnik
Jelenia Góra: Przeprowadzka z XIX wieku
Fot. Archiwum Wodnika
Pracownicy Wydziału Utrzymania i Eksploatacji Sieci Wodociągowej „Wodnika” zakończyli przeprowadzkę do nowego budynku przy ul. Ceglanej. Stary budynek, przy ul. Karola Miarki, został wydzierżawiony, a w przyszłości zostanie najprawdopodobniej sprzedany.

Przez ostatnie kilkanaście lat Wydział Utrzymania i Eksploatacji Sieci Wodociągowej mieścił się w dwóch miejscach - w przedwojennych obiektach przy ul. Ceglanej oraz w zdekapitalizowanej w dużej mierze części dawnej Celwiskozy - przy ul. Karola Miarki. Pracownicy przebywali w budynkach oddalonych od siebie o kilometr; w złych warunkach socjalnych.

W nowym obiekcie, podłączonym do miejskiej sieci ciepłowniczej (przy ul,. Karola Miarki musiano korzystać z drogiego ogrzewania elektrycznego) pracuje około 50 osób. Mają do swojej dyspozycji nowoczesne i przestronne pomieszczenia biurowe, szatnię, kuchnię, prysznice i stołówkę, która może pełnić jednocześnie rolę sali konferencyjnej. Na dachu zamontowano solary. Budynek kosztował firmę około 2 mln zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group