Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 4885
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przekręt! Szukają młodych artystycznie utalentowanych

Wiadomości: DOLNY ŚLĄSK
Wtorek, 22 marca 2011, 7:27
Aktualizacja: 7:28
Autor: Angela
Fot. Organizator
Do najbliższego piątku we Wrocławiu trwa XX edycja Przeglądu Artystycznego „Przekręt”. Organizatorzy poszukują kreatywnej młodzieży z gimnazjów i szkół średnich, gotowej do zaprezentowania swojej sztuki profesjonalnemu jury i szerokiej publiczności!

XX Przegląd Kultury Młodych „Przekręt” odbywać się będzie do 25 marca, w godzinach porannych w XVII Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu.
- Jest to impreza składająca się z pięciu konkursów : teatralnego, muzycznego (piosenki aktorskiej lub anglojęzycznej), tanecznego, fotograficznego i filmowego, a także wielu dodatkowych wydarzeń, w których skład wejdą między innymi koncerty, performensy, wystawy fotograficzne czy warsztaty. Każdy z uczestników będzie miał możliwość uzyskania oceny, stanięcia na podium i przeżycia tych pięciu dni w gronie zwariowanych młodych artystów i gwiazd. W tegorocznej edycji zagoszczą między innymi Robert Gonera, Michał Gawliński i Maciej Florek znany jako „Gleba” - mówi Natasza Sołtanowicz, koordynator imprezy.

Każdy dzień będzie należał do innej dziedziny sztuki : pierwszy i drugi to teatralny, trzeci to muzyczny, a czwarty to taneczny i filmowy. Ostatni dzień stanie się tym najważniejszym, kiedy zostaną rozdane dyplomy.

Regulaminy, zgłoszenia oraz więcej informacji na stronie internetowej http://www.lo17.wroc.pl/przekret11/. Wszelkie pytania można też kierować na e-maila przekret11@gmail.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group