Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7168
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Przegląd Piosenki „Polana” – wesprzyj i wygraj

Wtorek, 9 czerwca 2015, 7:41
Aktualizacja: 7:46
Autor: Org
Region: Przegląd Piosenki „Polana” – wesprzyj i wygraj
Fot. Archiwum
Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości z Janowic Wielkich organizuje 24–25 lipca już piąty Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana". Impreza jest finansowana w dużym stopniu przez darczyńców. Część potrzebnej kwoty organizatorzy zamierzają zdobyć poprzez coraz częściej spotykany crowfunding czyli finansowanie projektu dzięki drobnym darowiznom od społeczności. Projekt zbiórki na Polanę ruszył na portalu "Polak Potrafi" https://polakpotrafi.pl/projekt/przeglad–piosenki–polana

Forma jest bardzo atrakcyjna dla wpłacających, bowiem przelewając określone sumy wykupują oni wybrane nagrody - w większości wpłaty mogą być niższe, niż wartość rynkowa nagród.

Można wybierać spośród wielu nagród, które zafundowali "Polanie" jej znajomi i przyjaciele - art. spożywcze, posiłki m.in. w Chacie Izerskiej, w Przycupie w Dolinie, w Karczmie "Mamarosa", bilety do Huty Szkła w Piechowicach i do Parku Miniatur "Budowle Świata" w Mysłakowicach , 2-dniową wycieczkę w Karkonosze z Piotrem Płazą "Płaziorem". Noclegi zafundowali: w górach Chatka Górzystów , w Borowicach PRIMA Karkonosze, na pogórzu "Przycup w Dolinie", na nizinach Maciejowa Chata pod Poznaniem. Są też sesje fotograficzne, zwiedzanie Kamiennej Góry i okolic dla dwóch osób, łącznie z biletami wstępu zapewniają Katarzyna i Zbyszek Stefański, prywatne koncerty zagrają zespoły Bądź Ciszą i Calcjumfolii. Można wskazać zdjęcia, z których firma http://fotografia-wielkoformatowa.pl/ wykona fotoobrazy, można kupić gitarę, którą podarował wokalista jednego z zespołów , imprezę urodzinową dla dziecka zorganizuje profesjonalna firma JoJo, zabiegi kosmetyczne przeprowadzi Salon Urody Looksus z Cieplic, zęby wybieli Praxi-Dent z Opola. A do tego wiele płyt do wyboru, rozmaite polanowe pamiątki, certyfikaty, prowadzenie fragmentu koncertu, możliwość zadedykowania utworu z polanowej sceny, itp.

Trzeba zarejestrować się na Portalu Polak Potrafi (zajmie to mniej niż minutę) i już można wybierać!
Pula nagród jeszcze nie została zamknięta, organizatorzy "Polany" chętnie przyjmą kolejne upominki, aby projekt był jeszcze bardziej atrakcyjny dla osób wspierających tę imprezę. Kontakt tel. 661172 475 lub mailowy: stowarzyszenie.gsm@gmail.com

Zapraszamy na https://polakpotrafi.pl/projekt/przeglad-piosenki-polana oraz 24-25 lipca na Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana" przy schronisku "Szwajcarka".

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group