Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 4285
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przedszkolaki bawiąc się poznają „Siódemkę”

Sobota, 10 lutego 2018, 11:03
Aktualizacja: 11:20
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Przedszkolaki bawiąc się poznają „Siódemkę”
Fot. Przemek Kaczałko
W Szkole Podstawowej Nr 7 w Jeleniej Górze odbyła się trzecia edycja Rajdu Przedszkolaka, który ma na celu zapoznanie potencjalnych przyszłych uczniów z placówką im. Adama Mickiewicza. Maluchy z pięciu jeleniogórskich przedszkoli brały udział w różnych konkurencjach i każdy został nagrodzony.

- To bardzo dobry moment, żeby dzieci zapoznawały się z naszą szkoła. Za chwilę rodzice staną przed wyborem, którą placówkę wybrać. Chcemy im pokazać, co się dzieje w naszej szkole - mamy bardzo bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych - podkreśliła Elżbieta Rybak, dyrektor SP 7. - Zależy nam, aby dzieci czuły się bezpiecznie w szkole. Staramy się stworzyć takie warunki, a dzieci chętniej przyjdą do szkoły, którą już znają - powiedziała dyrektorka.

Rajd Przedszkolaka rozpoczął się od przywitania małych gości oraz prezentacji akrobatycznej w wykonaniu uczniów "Siódemki". Następnie każda z grup przedszkolnych udała się zgodnie z listą do poszczególnych klas, gdzie czekały na nie zadania dostosowane do wieku.

W zabawie wzięły udział dzieci z przedszkoli nr: 2, 4, 5, 13 oraz 27. Konkurencje były związane ze sportem, matematyką, był też labirynt, baśnie, teatr, muzyka, plastyka, puzzle, tablica interaktywna i komputery. - Dzieci mają okazję zwiedzić naszą szkołę, wejść do każdej klasy, zobaczyć jakie przedmioty starsi uczniowie - powiedział Jarosław Wilusz, nauczyciel wychowania fizycznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group