Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 7110
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przedświątecznie w śniegu z deszczem

Środa, 23 grudnia 2009, 13:13
Aktualizacja: 13:13
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Przedświątecznie w śniegu z deszczem
Fot. TEJO
Nieczynna sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic 1 Maja, W. Pola i al. Wojska Polskiego i fatalna pogoda nie ułatwiają dziś ruchu na ulicach Jeleniej Góry.

Wczoraj – prawie wiosna, dziś – opady marznącego śniegu z deszczem i potworna chlapa. Taka huśtawka warunków pogodowych nie wpływa korzystnie na jazdę nie tylko po mieście, lecz także okolicach Jeleniej Góry. Do tego w mieście jest więcej samochodów, w tym sporo z obcymi rejestracjami. Do Jeleniej Góry zjeżdżają już świąteczni goście. Inni tranzytem kierują się w stronę górskich kurortów.

Tłok na jezdniach to tylko jedno z utrudnień. Dziś nieczynna była sygnalizacja świetlna u zbiegu al. Wojska Polskiego i ulic 1 Maja oraz Wincentego Pola. Do awarii doszło na szczęście przed popołudniowym szczytem komunikacyjnym. Pozostaje mieć nadzieję, że do tego czasu zostanie usunięta: al. Wojska Polskiego tradycyjnie jest jednym z najbardziej uczęszczanych traktów w mieście.

Od rana policja odnotowuje drobne stłuczki. Szczególnie często zdarzają się one na parkingach przed marketami. Jeleniogórzanie świąteczne zakupy odłożyli na ostatnią chwilę, dlatego w sklepach – na obrzeżach i w centrum – jest wyjątkowo tłoczno.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1051
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group