Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 6350
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przed przyjazdem Pendolino

Wtorek, 12 kwietnia 2016, 8:49
Aktualizacja: 8:53
Autor: UM
Jelenia Góra: Przed przyjazdem Pendolino
Fot. Archiwum
Przygotowania w Jeleniej Górze do pierwszego przyjazdu Pendolino obejmują nie tylko sprawy stricte komunikacyjne, w tym synchronizację przewozów MZK z czasem dojazdów i odjazdów pociągu, ale też działania promocyjne.

– Chcemy, by ten pociąg przyniósł wymierne korzyści miastu (a w tym przypadku przedsiębiorcom zajmującym się obsługą ruchu turystycznego) i powiatowi – powiedział Marcin Zawiła, prezydent Jeleniej Góry. - Dlatego w porozumieniu z gminami powiatu będziemy starali się wykorzystać te przejazdy promocyjnie przez wyświetlanie w pociągu krótkich filmów o atrakcjach Jeleniej Góry, wykładanie wydawnictw dla pasażerów, którzy jednak mają ok. 5,5 godziny, by mogli zerknąć w informacje o mieście i regionie – wylicza prezydent.

- Dodatkową sprawą jest organizacja dziennikarskiego study tour. Grupka przedstawicieli mediów stołecznych i ogólnopolskich będzie przyjmowana przez trzy dni w Kotlinie, dokona objazdu najciekawszych miejsc i mamy nadzieję, że echo tej wizyty znajdzie odzwierciedlenie w ich publikacjach. Przed najbliższym sezonem turystycznym to jest bardzo ważne – dodaje Marcin Zawiła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group