Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6853
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Przechodzień, policjanci i strażacy uratowali człowieka

Wtorek, 30 września 2008, 9:16
Aktualizacja: 9:17
Autor: TEJO
Tylko spostrzegawczości przypadkowego przechodnia i szybkiej interwencji mundurowych życie zawdzięcza desperat, który chciał popełnić samobójstwo z powodu konfliktu rodzinnego.

Do dramatu doszło w Lubaniu w minioną niedzielę. Spostrzegawczy mieszkaniec powiadomił służby ratownicze, że w jednym z garaży pracuje silnik samochodu, mimo że do pomieszczenia są zamknięte drzwi.

Oficer dyżurny policji natychmiast skierował tam policjantów, którzy wspólnie z przybyłymi na miejsce strażakami dostali się do środka. W samochodzie z uruchomionym silnikiem siedział nieprzytomny człowiek.

Funkcjonariusze wyciągnęli go na zewnątrz, udzielili mu pierwszej pomocy. Desperat został poddany tlenoterapii. Mężczyznę przewieziono do szpitala: jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Niedoszły samobójca wcześniej pokłócił się ze swoją żoną a następnie wyszedł z domu. Dzięki spostrzegawczości i dociekliwości przypadkowego przechodnia, którego zaintrygował odgłos silnika dochodzący z zamkniętego garażu, policjanci i strażacy zdołali uratować ludzkie życie.

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group