Czwartek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 8932
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przebudowa stadionu. Więcej czasu dla oferentów

Niedziela, 28 sierpnia 2011, 8:07
Aktualizacja: 8:08
Autor: RED
– Na prośbę zainteresowanych firm przesunęliśmy o pięć dni termin składania ofert na przebudowę stadionu przy ulicy Złotniczej – poinformowała Zofia Czernow, zastępca prezydenta Jeleniej Góry.

Firmy, które składają dziesiątki szczegółowych pytań do przetargu są żywotnie zainteresowane wzięciem w nim udziału, ale sygnalizują nam, że mogą mieć trudności w uzyskaniu wszelkich certyfikatów, jakie wymagamy w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia – czytamy w komunikacie jeleniogórskiego magistratu.

Ze względu na fakt, że to przesunięcie nie ma wpływu na ustalone wcześniej harmonogramy robót, a może sprawić, że więcej firm uzyska certyfikaty i tym samym będziemy mieli większą możliwość wyboru – zgodziliśmy się na to kilkudniowe przesunięcie. Nie ulegają żadnym korektom inne terminy, więc do połowy września będziemy wiedzieć, kto i za ile poprowadzi tę przebudowę – podkreśla Zofia Czernow.

Stadion przy ulicy Złotniczej będzie przebudowany w związku z realną możliwością utworzenia w Jeleniej Górze bazy treningowej dla jednej z drużyn przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Jednak samorządowcy podkreślają, że celem nadrzędnym jest wybudowanie porządnego obiektu sportowego, który ma służyć przede wszystkim mieszkańcom.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group