Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 4892
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przebudowa stadionu. Spore zainteresowanie firm

Poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 8:15
Aktualizacja: 8:16
Autor: RED
Samorządowcy oczekują na koniec sierpnia, kiedy to otwarte zostaną oferty potencjalnych kontrahentów, zainteresowanych przebudową stadionu przy ul. Złotniczej.

– Potwierdzam spore zainteresowanie, wiele firm zgłasza przeróżne zapytania do przetargu, co oznacza, że realnie myślą o podjęciu tej pracy i mam nadzieję, że będziemy mogli wybierać między przeróżnymi ofertami, zarówno co do ceny, jak i doświadczenia w takich budowach – mówi Marcin Zawiła, prezydent Jeleniej Góry.

Całość kosztów wszystkich etapów oszacowano wstępnie, na podstawie projektu i kosztorysów na kwotę przekraczającą 15 mln zł. Ale osiągnięcie standardu akceptowalnego przez uczestników Euro 2012 nie jest aż tak kosztochłonne.

Samorząd weryfikuje teraz wszelkie możliwe montaże finansowe, by przebudować ten stadion wedle standardów i terminów niezbędnych dla Euro, ale mając na względzie również późniejsze prace przy takiej wizji stadionu, która będzie spełniała oczekiwania mieszkańców. Jak już podkreślano, ten stadion powstaje, a nie tylko z myślą o mistrzostwach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group