Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 9379
Zalogowanych: 78
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kamienna Góra: Przebudowa Lubawskiej

Środa, 30 listopada 2022, 6:50
Aktualizacja: 12:33
Autor: Jacek
Kamienna Góra: Przebudowa Lubawskiej
Fot. Jacek
Nowa inwestycja w Kamiennej Górze o wartości około trzynastu milionów złotych - chodzi o przebudowę ulicy Lubawskiej na odcinku przeszło dwóch kilometrów.

29 listopada została podpisana umowa na realizację tej inwestycji z Przedsiębiorstwem Usługowo - Produkcyjnym i Handlowym COM - D z Jawora. Zgodnie z umową, wykonawca będzie miał dwa lata na wywiązanie się z podpisanego kontraktu. Z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg miasto Kamienna Góra dostało dofinansowanie na ten cel w wysokości blisko ośmiu milionów złotych.

Firma COM - D w Kamiennej Górze realizowała już inwestycje drogowe, takie jak przebudowa ulicy Papieża Jana Pawła ll, Wojska Polskiego, Kościuszki, Księcia Bolka l.

Przebudowa ulicy Lubawskiej będzie przebiegała w dwóch etapach: pierwszy w terenie zabudowanym, a drugi etap poza tym terenem. Wykonawca informuje, że nie przewiduje całkowitego zamknięcia przebudowywanego odcinka drogi dla ruchu samochodowego.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy obawiasz się, że głosy w Twojej komisji wyborczej zostały źle policzone?

Oddanych
głosów
60
Nie, nie mam żadnych obaw, że było "coś nie tak"
33%
Tak, mogli coś źle policzyć, ale pewności nie mam
59%
Nie wiem, nie interesuję się polityką
8%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Trump zaatakował Iran! Nowa wojna USA na Bliskim Wschodzie?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Karkonosze
Sześciogodzinna akcja ratunkowa w Karkonoszach
 
112
Do rowu w Radomierzu
 
112
Wypadek w Łomnicy
 
Piłka nożna
Zbierz drużynę i zagraj w Mistrzostwach Polski
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group