Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 6159
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Promuj nasze miasto w internecie!

Niedziela, 20 lutego 2011, 8:50
Aktualizacja: 8:50
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Promuj nasze miasto w internecie!
Fot. TEJO
Dziś rusza sieciowe głosowanie na narodową planszę Monopoly Polska. Akcja ta ma na celu wyłonienie 22 najatrakcyjniejszych w naszym kraju miast, o które można będzie zagrać w jednej z najbardziej znanych i lubianych na świecie gier planszowych – Monopoly.

Pragniemy zaprosić wszystkich internautów do wspólnej zabawy i głosowania na Jelenią Górę – czytamy na oficjalnej stronie urzędu miasta. Zabawa potrwa do 20 marca 201.

Wystarczy wejść na stronę www.monopoly.pl, zarejestrować się i kliknąć na jedno z 60 miast, które znalazły się na liście głównej. Dziennie można oddać 2 głosy – na listę główną i listę nominowanych. Dla uczestniczących w zabawie organizatorzy przewidzieli nagrody niespodzianki. Głosować może każdy polski obywatel powyżej 13. roku życia.

Pole na narodowej planszy Monopoly Polska to doskonała okazja do promocji miasta, jego walorów i atrakcji turystycznych oraz możliwości biznesowych.
To także prestiż dla miasta, znaleźć się na planszy jednej z najbardziej rozpoznawanych i lubianych gier na świecie.

W 2008 r. gra ukazała się w ponad 100 krajach, w 37 wersjach językowych, będąc tym samym spektakularną i o ogromnym zasięgu promocją miast.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (52) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group