Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 7451
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Prolog w strugach deszczu

Czwartek, 12 lipca 2018, 23:34
Aktualizacja: Sobota, 14 lipca 2018, 7:24
Autor: Przemek Kaczałko
Region: Prolog w strugach deszczu
Fot. Tomek Raczyński
W czwartek (12.07) w Trzcińsku wystartowała VI edycja Mud Party, czyli zmagań z błotem, wodą i naturalnymi trudnościami w terenie. W zawodach bierze udział ok. 50 załóg z różnych stron Polski, a nawet Czesi. Odcinki wyznaczone są na terenach prywatnych i są całkowicie legalne.

Pierwszego dnia ekipa Jeep-survival zaprosiła uczestników pod Gościniec Joanna w Trzcińsku, gdzie znajduje się baza Mud Party. To właśnie w tym miejscu załogi startowały na trasę, gdzie do zdobycia mieli minimum 35 pieczątek. Jak się okazało, aura dołożyła swoją cegiełkę do poziomu trudności, bowiem z założenia szutrowy odcinek - w strugach deszczu dla wielu był dodatkowo trudny, bowiem przemoczone roadbooki często stawały nieczytelne.

Od drugiej edycji Mud Party co roku odbywa się w naszym regionie i jest doskonałym przykładem, że można pojazdami terenowymi w legalny sposób bawić się w terenie. Co istotne, odcinki specjalne odbywają się na terenach udostępnionych przez osoby prywatne. Jak zwykle "Siojo i spółka" zapewnili uczestnikom szereg niezwykle widowiskowych odcinków. Będzie dużo podjazdów, wody i błota, czyli to, co twardziele w terenówkach uwielbiają najbardziej. Specjalne atrakcje przygotowano także dla widzów, w tym najmłodszych.

- Wszystkich widzów zapraszamy na widowisko w piątek o 18:00 i w sobotę o 17:00. Przez godzinę przed każdym z widowisk quady gratis - powiedział Andrzej "Siojo" Wójcik, organizator imprezy.

W piątek rywalizacja będzie się toczyć w godzinach od 9:00 do 18:00 (Janowice, Mniszków, Trzcińsko i okolice), a w sobotę od 9:00 do 16:00. Baza imprezy: Gościniec Joanna, Trzcińsko 36.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
257
Tak
32%
Nie
62%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group