Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 10235
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Problemy z pocztą

Czwartek, 24 lutego 2022, 6:03
Autor: WAC
Jelenia Góra: Problemy z pocztą
Fot. WAC
Nasi Czytelnicy informują o problemach z dostarczeniem przesyłek z jakimi boryka się Poczta Polska.
Moja mama, która jest osobą starszą mieszka w Jeleniej Górze - Cieplicach (rejon ulicy Łabskiej) - mówi pani Marta. - Przez około trzy tygodnie ze względu na urlop doręczycielki czekała na przysłanie nowej karty bankomatowej oraz bieżących rachunków za gaz i energię elektryczną. Mama nie korzysta z bankowości elektronicznej ani z e – rachunków i w opłatach za media wystąpiły u niej zaległości (rachunki leżały na poczcie). Dlaczego Poczta Polska na czas urlopu listonoszki nie zapewniła za nią zastępstwa?

Podobną sytuację związaną z brakami kadrowymi tym razem w Urzędzie Pocztowym w Kowarach miał pan Jacek z Miłkowa. Nasz Czytelnik przez dłuższy czas czekał na paczkę, którą miała zostać mu zostać dostarczona do domu. Gdy mijały kolejne dni zadzwonił do Urzędu Pocztowego w Kowarach, który zajmuje się doręczeniami przesyłek do Miłkowa. Tam okazało się, że ta utknęła na poczcie, bo urząd ma braki kadrowe i nie ma pracowników, którzy by mogli dostarczyć paczkę. W tej sytuacji nasz Czytelnik musiał sam pofatygować się do Kowar, mimo że wcześniej kupując produkt zapłacił za jego dostawę do domu.

Poczta Polska, podobnie jak wiele innych podmiotów funkcjonujących na rynku, odczuwa jeszcze skutki pandemii - informuje rzecznik prasowy Poczty Polskiej S.A. Daniel Witowski. - Piąta fala, potęgowana przez zimowy okres chorobowy oznacza dla nas więcej absencji pracowników, również w placówkach UP Kowary oraz UP Jelenia Góra 9.  Naszych Klientów, którzy doświadczyli nieterminowej obsługi przesyłek najmocniej przepraszamy. W celu dotrzymania deklarowanych terminów doręczeń staramy się m.in. elastycznie dopasowywać zasoby oraz godzin pracy do obszarów wymagających największego wsparcia kadrowego. Ponadto w UP Kowary, gdzie absencje miały charakter długoterminowy, zatrudniliśmy dwóch nowych pracowników. W UP Jelenia Góra 9 sytuacja miała charakter incydentalny, obecnie doręczanie powinno odbywać się terminowo i bez zakłóceń.

Twoja reakcja na artykuł?

2
2%
Cieszy
10
10%
Hahaha
5
5%
Nudzi
2
2%
Smuci
35
36%
Złości
43
44%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (57)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
559
Jest nowy
7%
1-5 lat
13%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
20%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
 
112
Uratowali mu życie
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group