Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 8616
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Prężył nagi tors na skrzyżowaniu

Wtorek, 15 września 2009, 8:10
Aktualizacja: 8:11
Autor: Angela
Po przerwie w ekscesach dał o sobie znać jeden z jeleniogórzan, który znany jest przez mieszkańców ze spacerów w niekompletnym odzieniu. Ostatnio mimo chłodnego popołudnia, uznany za niezrównoważonego psychicznie mężczyzna wyszedł na ulicę bez górnej części garderoby.

Rozebranego do połowy mężczyznę mieszkańcy zauważyli po godzinie 16.00 na skrzyżowaniu ulic Wolności i Wojska Polskiego. Mężczyzna wyprężał swój tors i wykrzykiwał coś do przechodniów. W całej sytuacji nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie wcześniejsze doświadczenia jeleniogórzan z tym człowiekiem.

Co jakiś czas mężczyzna publicznie się obnaża, m.in. biega w samych stringach, czy w krótkich, sięgających do pępka dziewczęcych koszulkach lub samym płaszczu. Stąd też reakcja przechodniów i zgłoszenie sprawy straży miejskiej.

Jednak zanim strażnicy dojechali na miejsce, mężczyzna widocznie zmarzł, bo sam ubrał się i ruszył w dalszy spacer. Zatrzymany przez strażników, którym udało się go namierzyć po krótkiej penetracji terenu, dostosował się do ich poleceń. Skończyło się więc na pouczeniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group