Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6877
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Prezydent Obrębalski: kobiety są jak kwiaty i potrzebują słońca

Środa, 11 marca 2009, 8:18
Aktualizacja: Czwartek, 12 marca 2009, 8:18
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Prezydent Obrębalski: kobiety są jak kwiaty i potrzebują słońca
Marek Obrębalski i Anna Ragiel
Fot. TEJO
Kopertę z bonem towarowym wartym 100 złotych, laurkę oraz uścisk dłoni otrzymały pracownice urzędu miasta od swojego szefa z okazji niedawnego Dnia Kobiet.

Aby nie być gorszym od wiceprzewodniczącej rady miasta Anny Ragiel, która w poniedziałek zaprosiła przedstawicielki płci pięknej różnych środowisk do Filharmonii Dolnośląskiej, prezydent Jeleniej Góry także uhonorował jeleniogórzanki, swoje podwładne.

Uroczystości oficjalnej jednak nie było, ale – aby tradycji stało się zadość – panie dostały podarunki. Czasy, kiedy rozdawano bony na towary deficytowe, choćby pończochy, minęły. Ale bony zostały. Towarowe. Na zakupy w jednym z hipermarketów. Pracownice magistratu mogą zaszaleć za całe sto złotych!

Oprócz tego ucieszyły się z laurki. – "Kobiety są kwiatami, bezustannie zwracają się do światła i jak kwiaty potrzebują słońca, aby się rozwinąć"... napisał Marek Obrębalski w dedykacji dla pań. Prezenty wręczał osobiście ściskając dłoń każdej obdarowanej.

Szkoda, że nawet na polu świętowania, decydenci nie potrafią się dogadać i honorują panie osobno. Z drugiej strony to przykład pogłębiającego się pęknięcia na linii stosunków: prezydent – rada miasta. Ich pogorszeniu nie zapobiegł nawet fakt, że wiceprzewodnicząca rady jest… kobietą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group