Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 14 grudnia
Imieniny: Izydora, Jana
Czytających: 6556
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Prezydent Komorowski w Jeleniej Górze już w poniedziałek

Sobota, 26 października 2013, 8:26
Aktualizacja: Niedziela, 27 października 2013, 7:52
Autor: Angela
Jak już informowaliśmy, w poniedziałek (28.10.) do Jeleniej Góry przyjedzie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, który o godz. 15.00 będzie uczestniczył w konferencji "Dzięki funduszom unijnym – Dolnośląskie w górę". Spotkanie odbędzie się w Filharmonii Dolnośląskiej.

Podczas tego spotkania marszałek Rafał Jurkowlaniec nie tylko podsumuje Regionalny Program Operacyjny dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013, ale również przedstawi koncepcję podziału nowych środków unijnych na najbliższe 7 lat.

W ramach wizyty na Dolnym Śląsku, przed przyjazdem do stolicy Karkonoszy, Prezydent RP odwiedzi Brzeg Dolny, gdzie o godz. 10.15 spotka się z władzami miasta, a o godz. 11.20 weźmie udział w uroczystości otwarcia nowego mostu na Odrze, łączącego gminę Brzeg Dolny z gminą Miękinia.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
825
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
Lampa naftowa w domu
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Aktualności
Świąteczne tłumy na Placu Ratuszowym
 
Aktualności
„Paczka dla Seniora 2025": strażacy przekazali pomoc potrzebującym
 
Okiem fotografa
Zapadła ciemność
 
Aktualności
Powiat karkonoski dziękuje swoim zasłużonym
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group