Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8393
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Prezydencki opłatek i uroczysta sesja

Wtorek, 22 grudnia 2009, 9:09
Aktualizacja: 9:10
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Prezydencki opłatek i uroczysta sesja
Fot. TEJO
Dziś w Rynku o godz. 16 rozpoczyna się spotkanie wigilijne z prezydentem miasta Markiem Obrębalskim, który złoży mieszkańcom życzenia świąteczne.

Organizatorzy Kiermaszu Świątecznego zapraszają też wszystkich na wigilijny poczęstunek: gorący barszczyk z uszkami. W uroczystość wpisane jest także przekazanie mieszkańcom Betlejemskiego Światełka Pokoju przyniesionego na plac Ratuszowy przez harcerzy. Godzinę później w Filharmonii Dolnośląskiej rozpocznie się uroczysta sesja rady miejskiej, podczas której wręczone zostaną tytuły zasłużonych dla miasta oraz wręczone nagrody, o których przyznaniu zdecydowali jesienią radni.

Jednocześnie to już ostatni dzień polsko-czeskiego Kiermaszu Świątecznego, który w tym roku wyjątkowo udanie wpisał się w przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Oświetlone stragany, występy muzyczne, które słychać było na sąsiednich ulicach stworzyły wyjątkowy nastrój, jakiego w Jeleniej Górze o tej porze roku jeszcze nie było. Organizatorzy z Jeleniogórskiego Centrum Kultury zapraszają wszystkich do odwiedzenia jarmarku, który jutro już zniknie z powierzchni Rynku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group