Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Prestiżowa nagroda dla Beaty Sawickiej

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Posłanka skompromitowana skandalem korupcyjnym wyróżniona razem z Józefem Oleksym okolicznościowymi statuetkami.

reklamy

Nagrody przyznał tygodnik Wprost w swoim plebiscycie z przymrużeniem oka na nietypowe „Oskary”.
Beata Sawicka – jeleniogórska posłanka, która trafiła na czołówki gazet i pierwsze newsy wiadomości po zatrzymaniu na gorącym uczynku przyjęcia łapówki – dostała nagrodę od czytelników za rolę w filmie „Szpieg, który mnie kochał”. Wygrała z Renatą Beger, która z posłem Adamem Lipińskim, wystąpiła w obrazie „Sposób na blondynkę”. Sawçicką wskazało 54 procent uczestników plebiscytów.

Oleksy dostał od Wprost Oskara za rolę w filmie „Rozmowy kontrolowane”, do którego scenariusz napisał Aleksander Guzowaty.

Tygodnik nie podał, kiedy zamierza wyróżnienia wręczyć. 5 listopada kończy się immunitet Beacie Sawickiej, której zostaną postawione zarzuty przyjęcia korzyści majątkowej. Była posłanka może trafić do aresztu. Grozi jej kara do ośmiu lat więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka