Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 30 kwietnia
Imieniny: Katarzyny, Mariana
Czytających: 12101
Zalogowanych: 63
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Premiera “Pierwszego razu” Teatru Odnalezionego

Środa, 7 października 2015, 8:32
Aktualizacja: 8:36
Autor: Manu
Jelenia Góra: Premiera “Pierwszego razu” Teatru Odnalezionego
Fot. JCK
W nadchodzącą sobotę (10.10) o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury (przy ul. Bankowej 28/30) będzie miała miejsce premiera spektaklu “Pierwszy raz” pióra Michała Walczaka w reżyserii Łukasza Dudy. Jest to najnowsza propozycja w sezonie artystycznym 2015/2016.

“Pierwszy raz” to sztuka jednego z najzdolniejszych młodych dramaturgów - Michała Walczaka. Jest to dramat o seksualnej inicjacji, ale przede wszystkim o niemożności znalezienia tożsamości w świecie pełnym medialnej paplaniny, która narzuca wzorce zachowań i pozbawia autentyzmu.

Główne role grają: Dorota Wodzień i Jakub Mieszała. Opracowanie muzyczne i plastyczne - Magdalena Rzeszutek.

Bilety: 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy dostępny tylko w kasie biletowej JCK), do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach od 13.00 do 18.00 oraz na dwie godziny przed wydarzeniem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
605
Zofia
36%
Rozalia
14%
Julia
36%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Ile pieniędzy potrzebujesz na emeryturę?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Inwestycje
Inwestycja w Kowarach: budynek TBS już stoi
 
Aktualności
Wiktoria najładniejsza na Dolnym Śląsku
 
Karkonosze
Wypadek w Karkonoszach
 
112
Wymuszenie pierwszeństwa na Wolności
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group