Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 20 grudnia
Imieniny: Bogumiły, Dominika
Czytających: 13319
Zalogowanych: 118
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Prawybory pod bramkami przy jelonku

Piątek, 12 listopada 2010, 9:15
Aktualizacja: 9:16
Autor: TEJO
Jeleniogórskie Forum Samorządowe organizuje przed przypadającymi 21 listopada wyborami samorządowymi nietypowe prawybory: chętni do udziału w happeningu będą przechodzili pod bramką z nazwiskiem swojego faworyta.

Impreza odbędzie się jutro w godz. 10 – 13 przy pomniku jelonka (ulica 1 Maja). – Agitacja kandydatów przed bramkami – mile widziana – zachęcają organizatorzy. Wyborcy będą mogli nie tylko „zagłosować”, lecz także porozmawiać z pretendentami do urzędu prezydenta miasta.

Leszek Wrotniewski z JFS podkreśla, że happening jest tylko zabawą i nie należy jego wyników traktować sondażowo. Choć cztery lata temu, podczas pierwszej takiej imprezy, rezultat prawyborów znalazł odzwierciedlenie w rzeczywistości. – Traktujemy to wydarzenie jako zabawę integrującą jeleniogórzan i zachęcającą ich do udziału w wyborach 21 listopada – podkreślają organizatorzy.

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
371
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co się dzieje w zamkniętych miastach Rosji?
 
Rozmowy Jelonki
Karkonosze delikatnie – koronkarstwo
 
Jeleniogórskie ulice
Gdzie kończy się Sobieszów, a zaczyna Jagniątków?
 
Kilometry
Mandat aż 200 zł za najechanie na linię
 
112
Wylądował w rowie
 
Aktualności
W poszukiwaniu symboli miasta
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group