Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8506
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Prawo i Sprawiedliwość: rozmowa z ludźmi to lekcja pokory

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 17 listopada 2010, 15:48
Aktualizacja: 15:49
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Podsumowaniem zmierzającej ku końcowi kampanii wyborczej poświęcona była dzisiejsza konferencja prasowa kandydatów w wyborach samorządowych z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Zarówno pretendentka do fotela prezydenta jak i chętni do mandatów radnych liczą na dobry wynik.

Startująca do urzędu prezydenta miasta Marzena Machałek podziękowała jeleniogórzanom za życzliwą postawę podczas wielu rozmów, jakie przeprowadziła do tej pory podczas kampanii wyborczej. Kandydatka podkreśliła wysoką kulturę zagadywanych. – Nawet jeśli się ze mną nie zgadzali – zaznaczyła.

W konferencji udział wzięli trzej liderzy list kandydatów na radnych do rady miasta (Krzysztof Mróz, Wojciech Leszczyk, Oliwer Kubicki) oraz kandydat do sejmiku województwa dolnośląskiego Tadeusz Lewandowski. Wszyscy podkreślili intensywność działań w kampanii. – Rozmowy z mieszkańcami to lekcja pokory – powiedział Oliwer Kubicki dodając, że odbył wiele takich dyskusji chodząc od mieszkania do mieszkania i pukając do poszczególnych drzwi.

Działacze Prawa i Sprawiedliwości zaznaczyli także, że dzięki takim odwiedzinom udało się w kilku punktach skorygować program wyborczy „Miasto z klasą”, za który posłanka M. Machałek dostała drugą nagrodę w ogólnopolskim konkursie. Wszyscy także zachęcili ludzi poprzez media, aby zagłosowali na listy PiS. – Wtedy będzie szansa, aby ten program urzeczywistnić – zaznaczono.

Marzena Machałek odniosła się także do sondażu opublikowanego w jednym z lokowanych czasopism, gdzie PiS wypadł – mówiąc delikatnie – fatalnie. Zdaniem kandydatki taki sondaż nie był miarodajny ani wiarygodny i mógł jej zaszkodzić. – Nasze wewnętrzne prognozy dają nam dużo lepszy rezultat – zauważyła kandydatka na urząd prezydenta miasta. – Dopóki piłka w grze wszystko może się zdarzyć – powiedział Tadeusz Lewandowski. M. Machałek podkreśliła, że nie są ważne sondaże, ale wynik z 21 listopada.

Dni pozostałe do końca kampanii kandydaci PiS zamierzają spędzić na intensywnych rozmowach z wyborcami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group