Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 3449
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pracownik hotelu okradał gości

Wtorek, 23 września 2014, 8:23
Aktualizacja: 8:25
Autor: 112
Barman ukradł szefowej kartę, umożliwiającą wejście do każdego pokoju hotelowego i okradał gości. Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań ustalili i zatrzymali 27–letniego złodzieja.

Mężczyzna był zatrudniony w jednym z hoteli w powiecie jeleniogórskim. Kilka tygodni temu dyrektorka hotelu pozostawiła na barze przez nieuwagę kartę elektroniczną, umożliwiającą wejście do każdego pokoju. Kiedy się zorientowała, że jej nie ma, nie mogła jej już znaleźć. Jak się później okazało, barman wykorzystał okazję i ją ukradł. 27-latek posługując się tą kartą włamał się i okradł co najmniej sześciu turystów. Wszystkich tych przestępstw dopuścił się we wrześniu br. Straty pokrzywdzonych wynoszą kilka tysięcy złotych. Właściciel obiektu zwrócił pokrzywdzonym skradzioną gotówkę.

- Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Niewykluczone , że mężczyzna ma na koncie więcej podobnych czynów. Był już notowany za przestępstwa przeciwko mieniu – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group