Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 2405
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Poznaj świat z Książnicą Karkonoską

Poniedziałek, 19 stycznia 2009, 13:54
Aktualizacja: 13:55
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Poznaj świat z Książnicą Karkonoską
Fot. TEJO
Dzieci i młodzież spędzające ferie w mieście mogą co drugi dzień przyjść do Książnicy Karkonoskiej, aby wziąć udział w projekcie, dzięki któremu lepiej poznają rzeczywistość i obyczaje poszczególnych kontynentów.

W ramach dwugodzinnych zajęć, które odbywają się w poniedziałki, środy i piątki, najmłodsi oglądają prezentacje multimedialne, czytają wydawnictwa poświęcone określonej tematyce oraz rysują. Na pierwsze zajęcia dotyczące Afryki, przyszła zaledwie garstka dzieci.

– Mieliśmy więcej zgłoszeń, ale chętni rozchorowali się – tłumaczy Krystyna Spólnik, kierowniczka Biblioteki Dziecięco-Młodzieżowej, która organizuje wolny czas młodym jeleniogórzanom. Warto jednak do Książnicy Karkonoskiej przyjść. Projekt jest bardzo ciekawy i poszerza wiedzę dzieci w formie zabawy. Nie brakuje też różnych akcesoriów bliskich tematowi. Dziś najmłodsi mogli pograć na afrykańskim bębnie.

Finałem projektu będzie wielki finał połączony z quizem. Zaplanowano go na piątek, 31 stycznia, ostatni dzień zimowej laby.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group